Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan szállítják a versenyekr...

Hogyan szállítják a versenyekre a lovas versenykocsikat, vagy fiákerokat, hintókat? Mellékelnétek hozzá képet?

Figyelt kérdés
Azt mindjárt gondoltam, hogy nem maguktól repülnek oda a verseny vagy bemutató színhelyére, de keresgéltem a neten, és egy képet sem találtam, csak lószállító kamionokról. Lehet nem jól írtam be a keresőbe.
2011. szept. 23. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima teherautón már láttam szállítani, nem biztos, hogy igényli a speciális szállító trélert. De egy autómentő is elboldogul az ilyennel.
2011. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Teherautóval viszik, vagy ha kamionnal szállítják a lovakat, a kamionban is ki szokták alakítani a kocsi, hintó helyét.
2011. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
in is láttam már olyan lószállítót, amiban volt külön hely a kocsinak is, no meg olyat is, h simán egy megfelelő utánfutón vitték a kocsit.
2011. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan lószállítók, ami meg vannak nyújtva, tehát a vonóhorog után nem a lóraktér következik rögtön, hanem pár rúd a kocsinak.
2011. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!