Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen lovas?...

Szerintetek milyen lovas? (videóval)

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van már itt...De nagyon megköszönném ha leírnátok a véleményeteket a lovasról,és segítenétek javítani a hibáin.(tudom hogy sok hibám van és próbálok majd rajtuk javítnai)

http://www.youtube.com/watch?v=GxN6M4DK0gU


2011. szept. 27. 18:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
urssiten ezt most komolyan mondood xd nem is irok többet ...
2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
túlságosan sokat mozog a lábad. Amúgy jó.
2011. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
szentem az a nyereg már kicsi neked O.o és a kengyel is nagyon rövid igy könnyűügetésben nagyon egyszerű a kiemelkedés de viszont irtozatosan fáj majd a bokád .... vagy a lábad sokkal nagyobb kengyelt kövinek de szentem már kinőtted :S meg a másik a pálca nem is adtál neki jelzést mikor beugrattad láttom nagyon szépen reagál mindenre a ló de akkor minek a pálca csizmával inditsd el ne pálcával :) amugy néha a ló ugy látszik mintha csak magától menne :/ csinálja amit kell és kész ilyen automata kicsit élénkebben és több feladat metrt elalszik közben
2011. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
huzd ki magad,ne lötyögjön a szár,legyen feszes,tedd le a kezed,legyen, meg a belsö állítás,zárjon a csizma mert ügetésbe semmit nem megy a ló elöre,0:40-nél a beugratás helytelen! a következö képpen kell csinálni:tedd belsö állításba,tedd rá a belsö csizmádat és huzd fel a külsöt,elötte rendezd össze a ló mozgását legyen mindig elökészítve és ne a pálcával hajszold váratlanul bele az átmenetbe,összeségébe a föbb problémák a következök:kimarad a csizma,nincs kontaktus a ló szájával,gyengék a szárhatások, nem ülsz mindig egyenesen ,elöre vannak esve a válaid ,néha felemeled a kezed és etöl ha akarna se tudna támaszkodni a ló de viszont vágtába szépen felvetedd a derékal a ritmust,kérdezz ha valamit nem értesz akkor elmagyarázom (ezek a legjobb kérdések)
2011. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
picit görbe vagy húzd ki magad :) néha lötyög a belső szár arra figyelj :) és ügetésnél ne mozgasd a lábad. meg vágtánál jobban ülj bele a nyeregbe. meg nem kicsi neked az a kengyel vagy csak vidiről néz ki így? am meg sztem te kinőtted már a nyerget. de am szépen lovagolsz. a ló kicsit furcsa a farka miatt de aranyos.
2011. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

hát ez szörnyű, már nem is haragudj, de borzasztó, nálunk az ilyenek még régen futószáron mennek, amúgy baszott rövid ez a kengyel és nem vagy kontaktusba a lóval, vagyis max. csak akkor amikor kapaszkodsz a szájában...és szerintem mellőzd az a kikönnyítést a vágtában és szerintem ki is pucsítassz, a szárra visszatérve, a szárkezelésed nem igazán jó, 0:30-nál látszódik, hogy amikor kikönnyítessz folyamatosan megrántod a ló fejét, mellesleg, nem a nyereg közepére ülsz, hanem főleg a hátuljára §:37 körül látszik, hgy nézelődik a lovad, vagyis nem rád figyel, ez nem jó,a vágta beugratás is elég béna, próbáld meg hanyagolni a pálcát, többet dolgozz csizmával,szép a csikó :)

bocsáss meg, ha megsértettelek, nem sértésnek szántam, csak éptő kritikának, ha kérdésed van kérdezd az oktatódat, ő biztos jobban tudja mint mi, hiszen ismeri a lovat! :)

2011. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0:45 nél látszik h még nem nagyon könnyitettél a másik lovas már gyakorlottab aki meletted vágtázik lazulj el kicsit feszültnek látszol és én szerintem is kicsi a kengyel amugy nem rossz jó iskolaloval bármit meg lehet csinálni csak akarni kell persze vannak olyan lovak is akik nem anyira tökéletesek pket azok lovagoják akik már nem félnek . estél már le a lóról csak mert olyan nagyon merev vagy és nem láttom h annyira élveznéd amugy nagyon tetszik a vidi és szám is paszol hozzá ;) ügyes szerkeztés
2011. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.tényleg igyekszem javítani a hibáimon:S és igen estem már le :S de az már elég régen volt...csak annyi lenne még a kérdésem hogy az nem lehet hogy azért ülök hátra a nyeregben mert nagyon rövid a kengyel??
2011. szept. 27. 19:18
 9/25 anonim ***** válasza:
az ülésed alapvetően randben van, néha mozog a lábad, de ha odafigyelsz, ezt egyszerű korrigálni. én vagy két lyukkal hosszabb kengyelt kapcsolnék minimum, ha nem többet. ideje lenne elkezdened foglalkozni a lóval, a szárkezelésed nagyon nem jó, lötyög. próbáld elengedtetni, elhiszem, hogy ha osztályban lovagolsz, akkor nem mindig kivitelezhetők a patanyomfigurák és hasonlók, de állítások, hajlítások azért mehetnek.
2011. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ha hosszabb a kengyeled akkor mélyebb lesz az ülésed és helyesen fogsz majd ülni.
2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!