Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen lovas?...

Szerintetek milyen lovas? (videóval)

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van már itt...De nagyon megköszönném ha leírnátok a véleményeteket a lovasról,és segítenétek javítani a hibáin.(tudom hogy sok hibám van és próbálok majd rajtuk javítnai)

http://www.youtube.com/watch?v=GxN6M4DK0gU


2011. szept. 27. 18:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

engem a kezed zavar nagyon. mmint a szár az néha meglöttyen, néha belehúzol, a ló totál szár ellen megy, folyamatosan egekben a feje, a kezed túlságosan le van feszítve, nem elég könnyű.

A többit már a többiek eléggé kirészletezték.

2011. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Most hirtelen minden Bárdos lovasiskolai lovas felrakja a videóit, véleményt kérni?? :O xD
2011. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Látom hogy többen is lovagoltok ott, de könyörgöm nincs ott egy oktató, aki rátok szóljon? Ok, hogy nem tud mindenkire egyformán figyelni, de csak rád tudna szólni, hogy ugyan már vedd fel azt a lovat vagy állíts hosszabb kengyelt.
2011. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
de a lovasnak kéne tudnia igazából hogy mekkorra kengyel kell neki sajnos vannak akik azt hiszik a rövid kengyel jobb mert igy biztonságban érzik magukat ha valamit csinál a ló kisebb az esély h leesik de viszont ha beleakad a lába a kengyelbe akk vége !!! szal elsőbb inkább tanuld meg a kengyelméreted aztán ülj lóra !!!!
2011. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
hát...mit is mondjak....rángatod a lábad,hagyod hogy a ló a vállán forduljon,laza a szár,pálcával ugratod vágtába....
2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!