Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyet lehet tenni ma Magyarors...

Ilyet lehet tenni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szerintetek elkapják a mérgezőt, és el is ítélik? Hogy van valakinek szíve ilyet tenni...link lent.


[link]


2011. szept. 29. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

NEM, ez minden szempontból elfogadhatatlan!! Aki ezt tette, az nem csak állatokat pusztította el, hanem emberek ellen és szándékos emberölési kísérletet hajtott végre.

Biztos vagyok benne, hogy elkapják. Szíve? Valakinek nincs szíve! Erre idén jöttem rá-jobb később, mint soha. Most csak elől járóban ennyit. Sietnem kell.

2011. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem kapják el. Ha meg elkapják, akkor kap egy kis pénzbüntetést, esetleg 1-2 év felfüggesztettet. Mivel "csak" állat pusztult el, ember "csak" könnyű sérülést szenvedett. Azt meg tudjuk, hogy itt az állatokat nem igazán védik, velük gyakorlatilag azt tesznek, amit akarnak. Ez a szomorú igazság.

Azt kívánom, hogy tévedjek, de nem tartom valószínűnek.

2011. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom felfogni, hogy bír valaki ilyet tenni... mégis mit ártottak az elkövetőnek azok az állatok? Borzalmas, hogy mikre képesek az emberek.
2011. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez a cikk semmit sem mond, itt egy részletesebb: [link]

így már teljesen más az egész.

2011. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem történt mérgezés állítólag...

[link]

2011. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy akkora kamu mint a ház. Légyirtás volt egy ló sem halt meg,de még kutya sem (macskáról nincsenek adataim). Valami hülye kitalálta én is megrémültem,de felhívtam a barátnőmet aki ott dolgozik. Sehol semmi,nincs döglött állat (kivéve a legyeket)
2011. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Most már annyira a begyembe van a média. Majdnem mindent túlreagálnak, és az apróságokat is úgy állítják be, minta most dobtak volna le egy újabb atombombát.
2011. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
barátom ott tartja az ügetö lovait,nem pusztult el egy ló sem csak egy jelentéktelen hazugság az egész.
2011. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Elolvastam a másik két cikket és úgy már máshogy hangzik a sztori. A média ismét kitett magáért.

2011. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam ...én is lovagoltam, és megijedtem, mikor elolvastam. Azért előszedném azt az embert, aki ilyet megír...
2011. szept. 29. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!