Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valami oldal ahol meglehet...

Van valami oldal ahol meglehet nézni a versenypályáról lekerült telivér csikókat vagy jobban megéri elmenni Alagra vagy a kincsem parkba?

Figyelt kérdés

Ne jöjjetek azzal: hogy a csikó felelősség nehezebb vele mint akármelyik lóval, vegyek 8-10 éves jól képzett kancát, át kell lovagolni stb.

13 éve van lovam tudom miről beszélek.

Előre is köszönöm.


2011. okt. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
alag vagy Dióspuszta. A pályáról lekerült lovak (nem csikók) is általában odakerülnek. A mostani számot nem tudom,de olyyan 300 ló biztos van lent a ménesben
2011. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én kifejezetten 2-3 éves csikót szeretnék.

Valami honlapjuk nincs?

2011. okt. 5. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bal oldalt a menüben van az angol telivér ménes
2011. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt a hét végi árverési lista

[link]

2011. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, de csak tavaszal akarok venni hogy nyáron a lehető legtöbbet legyek vele =)
2011. okt. 5. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
van árverés többször is egy évben.És le is mehetsz nézelődni, hátha megtetszik valamelyik. Nagyon szép nézni őket,amikor a réten együtt szaladnak
2011. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tizenhárom éve van lovad, és tudod miről beszélsz, akkor miért itt érdelődsz? A jól képzett 8-10 éves lovat, ha az tényleg jól képzett, nem átlovagolni kell, hanem azon a szinten kell lovagolni, mint az, aki azt a lovat lovagolta és kiképezte! Jól! Galoppról lejött csikó,.... akkor ott valami gond van, vagy az agya nem bírta vagy a lábai, de minden esetre az biztos, hogy némi erőszakot már elkövettek rajt.Egyébként sem vagyok elragadtatva a galoppról lejött lovaktól, mivel a galopp teljes egészében, abszolut a pénzről szól,naná, hogy mindent elkövetnek a teljesítmény érdekében, nem egy esetben a ló kárára. Egy biztos, én a galoppról nem vennék se hároméves, sem öregebb lovat.(vannak ezirányú tapasztalataim) Egy galoppról lejött öregebb lovon viszont van mit átlovagolni, mert a belovaglást sem kapta meg, de menni,nagyon tud. Ne adja isten, hogy egy rohanós,de tudatlan, agyilag kikészült lovat kelljen idmítani, ami esetleg nem is fiatal. De mindenkinek magánügye a lóvásárlás.Ha javasolhatok valamit akkor nézz körül Kerteskőn a telivér ménesben, ha szerencséd van találhatsz olyan telivér csikót, ami a galopp pályára nem felel meg, és viszonylag olcsón megvehető.(nem arra gondolok, hogy három lába van)
2011. dec. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kerteskő:)vannak csikók is..:)
2012. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!