Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak helyes lovagló fiúk?...

Vannak helyes lovagló fiúk? Vagy csak lányok lovagolnak?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta az az álmom, hogy majd olyan párom lesz, aki szintén lovagol és lenne 2 lovunk, szabadidőnkben elmennénk túrázni stb. :)

Vagy ez csak álom marad?


2011. szept. 29. 20:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!


((Mennyi megkeseredett depis ember van itt az oldalon... elképesztő :D)

2011. szept. 29. 22:02
 12/20 anonim ***** válasza:
Vannak lovagló fiúk, és vannak köztük helyesek is. Az viszont igaz, hogy lányból jóval több van. A helyes pasik is kevesen vannak.
2011. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Én is lovas fiú vagyok ,a nejem még lovagolni sem tud ,de majd egyszer talán! van egy nagyon jó lovas barátom ő pont erről álmodott ,hogy majd ő egy lovas lányt vesz el, ez úgy is történt mint a tündér mesékben meg volt a nagy szerelem , ló háton eljegyzés ló háton kisért hintó az oltárig ,nagy szerelem és jött egy másik pasi az biztos jobb csődör lehetett dobbta a srácot!!! álmodni jó ,de ne erőltesd hagyd a dolgokat a saját medrében folyni és majd a sorsod beteljesedik ,de hogy mi a sorsod azt csak a jó Isten tudja, de én kívánok neked nagyon boldog házas életett, sok sok kis lovasokkal!!!!!
2011. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak, de egy részük gyökér.

Meg vannak akik tök normálisak és helyesek de ez ritka :/

Mi múltkor csak a fajtákon vesztünk össze bár ő csak jó barát de 2-3 napig nem is beszéltünk :D

2011. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát hozzánk most kezdett el járni egy nagyon cuki srác...nem is gondoltam volna. És jár rendszeresen. :)
2011. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

EGY CSOMÓ JÓKÉPŰ,KEDVES LOVAS FIÚ VAN;D

én már csak tudom.:D keress az EB válogatottak között. akad nem 1 ;))

2011. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha csak ezért lovagolsz, akkor biztos, hogy álom marad!!Nagy jártasságról teszel bizonyságot a kérdésed második felében. A lovagló fiúk is fiúk, mint, ahogy a nem lovagló lány is lánynak számít!Találkoztam egynéhány lovagló fiúval, akik közül többen találtak párt maguknak, de nem ló iránt táplált érzelem, és nem álomkép alapján döntöttek a párválasztásban! Biztos, hogy nagyon fiatal vagy, mert egyébként ennyire naív nem lehetsz! De ez nem baj hisz álmodozni lehet! Ha netán mégsem vagy annyira fiatal akkor viszont...
2011. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy erről lenne szó, bár gyanítom, hogy fiatal a kérdező. Szeret lovazni, és szeretné megosztani a leendő párjával is a hobbiját. Ami nem biztos, hogy jó, de attól függ. Akinek a ló körül forog az élete, nem nagyon tud nemlovas társat találni.

Nekem is van 2 lovam, otthon tartom őket, sok velük a munka, nyaralás is csak lovastúra lehet... :D

Szóval ilyen életmód mellé én is csak lovas lányt tudok elképzelni magam mellé, nem hiszem, hogy más elviselé. És 30F vagyok. Azt hiszem, mindjárt ki is írok egy kérdést, hogy vannak-e csinos lovagló lányok. :D

2011. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%

Lehet hogy későn írok de lovagolni nem pasik miatt járunk. Nekem akkor nem is jár az eszembe semmilyen ellenkező nem.

Pasizni tudsz akárhol. Ide pont ne azért gyere már le jó!!

Lovardába a lovak miatt megyünk nem a pasik miatt. Szégyen, hogy egyeseknek már csak ez jár a fejükbe hogy mutogassa magát a fiúknak.

2011. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hidd el vannak... :DD
2015. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!