Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hobbyra megfelel...

Szerintetek hobbyra megfelel ez a nyereg?

Figyelt kérdés

[link]


Heti 3-4 lovaglásra, hobby szinten.


2011. okt. 1. 13:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
kedves kérdező nagyon fel bátorodtál a BOLTOS hallatán nekem két katonai van de ettől kényelmesebbet nem találsz!!! de biztos hallottad már ,hogy olcsó húsnak híg a leve!!!! kicsit durva volt a kommented kis csillag!!!!
2011. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
te lovad,a te feneked, és a te pénztárcád azt veszel amit akarsz, vagy amire van pénzed!!!!
2011. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2. órában azt is megbánod ,hogy valaha is lóra ültél ebben a nyeregben .én is ilyen nyeregel kezdtem ,de csak kölcsön be volt!!!
2011. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
bocs 2 g!!!
2011. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

16:47 Én mikor bátorodtam fel? hm?

Más ilyen szakadt nyerget vesz először , megjavítja a nyergessel.Aztán, ahogy telikaz idő vesz egy másikat.

És elnézést, hogy nincs 100 ezer forintom egy nyeregre. erről ennyit.

Különben meg nem a boltosnak írtam, hanem az egyik kedves válaszolónak aki írta, hogy neki is ilyen van.

2011. okt. 1. 17:02
 16/23 anonim ***** válasza:
hoby célra tökéletes.
2011. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én vettem egy régi német nyerget, de lovat nem bántotta 4 hónap alatt, meg nekem is nagyon kényelmes.

Max kipóbálod ezt, ha nem tetszik, továbbadod.

Egyébként én 35-ért vettem, és már az h neve van, én úgy érzem h itt számít. (nem úgy mint a new yorkeres póló...)


Én egyébként sztem az általad linkelt helyett ezt venném. Elég csúnya, az igaz, de stapabíróbbnak tűnik.

[link]

2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszi a linket! :)


Amúgy írtam e-mailt , hogy nem-e lehetne egy úgy mond "próbaidő" egy lovaglásig, hogy megnézzem, hogy jól illeszkedik-e a lóra meg, hogy kényelmes-e.

2011. okt. 1. 17:56
 19/23 anonim ***** válasza:

Egyébként ez sem rossz:

[link]

2011. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nekem még ezt is ajánlották páran : [link]


Vélemény?

2011. okt. 1. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!