Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jogosan nem akar engedi anyukám?

Jogosan nem akar engedi anyukám?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt egy helyi lovardába elkezdtem lovagoli. Nem nagyon jól oktattak ezért eljöttem onnan. Egy nyár kimaradt (közbe nyáron 2 lovastáborba lovagoltam) , aztán találtam egy helyett a közelbe ahova szeptember elején el is mentem. Jónak tűnt, az edző folyton bíztatott, hogy ha így haladok akkor a rajtengedélyre is hamarosan felkészít. Telt-múlt az idő, jártam szorgalmasan lovagolni. De az edző nem nagyon haladt az oktatásommal. 2 és fél éven keresztül jártam ide.

Aztán most is kimaradt vagy 2 hónap, mert sose tudunk egyeztetni, vagyis nekem jó lenne, de az edzőmnek nem.

Aztán az egyik ismerősömmel beszéltem aki abba a lovardába van ahol kezdtem, hogy új oktató van és, hogy szerinte érdemes lenne kipróbálni. Fel is írtam a telefonom számot mondván, hogy igaza van mert állapot, hogy nem haladok.

De az van, hogy anyukám nem nagyon akar vissza engedni mert mit fog mondani az edzőmnek (aki abba a lovardába van ahova átmentem), meg, hogy ha már eljöttem arról a helyről akkor minek megyek vissza , meg milyen már , hogy eljöttem és vissza megyek.


Szerintetek?


2011. okt. 2. 15:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!
2011. okt. 2. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyen normális a kérdés is! Jogot, milyen szempontok alapján hozod fel? Ott lovagolok ahol akarok, ha nekem az szerez örömet, hogy ide - oda igazolok, akkor azt csinálom! Csak úgy tudsz mérlegelni, számodra melyik a jobb, ha kipróbálod! Jog igazából itt nincs jelen, sokkal inkább humán értékrendek vannak előtérben! De mivel az ember úgy teremtetett, hogy rendelkezik szájjal, amivel különböző kommunikációkat is le tud bonyolítani, érdemes élni ezzel! Tehát beszéld meg mindenkivel, akit érint. Ne félj lépni!
2011. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyszer menj el a régi helyre. erről nem kell tudnia a mostani oktatódnak, csak simán elmész, megnézed ki az új oktató, és hogy hogy oktat. ha jobbnak találod mint a mostanit akkor ahhoz járj. szerintem ezt anyukádnak is így megmondhatod hogy szeretnéd kipróbálni, hátha az jobb.
2011. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amíg anyukád finanszírozza a lovaglást, esetleg még el is szokott vinni a lovardába, addig igen, jogosan nem enged. próbálj vele erről normálisan beszélni, hozz fel észérveket, ha pedig hajthatatlan, akkor törődj bele.
2011. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztaa anyukád jobban fél ezektől a dolgoktól mint te?? Én is ugyan így voltam ezzel. Én mondtam hogy anya de mi lesz ha mit fogok mondani és ő mit fog mondani?? Erre anya: " Nem mindegy mit mond azt mond amit akar, örüljön hogy vissza jöttél nem az a lényeg hogy elmentél, hanem az hogy vissza jöttél." Én rendszeresen eljárok lovagolni más helyekre aztán megosztom az oktatómmal hogy milyen volt és hogy mi volt. Ja és azt hogy a világért se váltanék mert még mindig ez a legjobb. :DD
2011. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem jogos...Nyugottan menny vissza
2011. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!