Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire elfogadottak a...

Mennyire elfogadottak a klónozott lovak?

Figyelt kérdés

Pieraz a lóversenyek történetének egyik legjobb hosszú távú versenylovának számít, 1994-ben és 1996-ben világbajnokságot is nyert. Az arabs szürke 1998. óta nyugállományban van, fiatal korában kasztrálták.

A Zangersheide Studbook regisztrálta Pieraz (az első klóncsikó, "elöző" életében aktív távló volt) és Quidam ded Revel klónjait.


2011. okt. 3. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok? Mi a véleményetek erről?
2011. okt. 3. 13:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ma még a klónozott állatok korán halnak (nem tudják megállítani a sejtek fokozott öregedését) nem tartom korrekt dolognak
2011. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul fiatal korban előjönnek az "időskori" betegségek.
2011. okt. 3. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon korrekt dolog probalkozni ilyesmivel, tomeggyartani nem lenne az.
2011. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs több vélemény?
2011. okt. 3. 15:33
 6/6 Skyhorse ***** válasza:
szerintem ez az állatok jogait sérti és ez kínzás.Képzeld el,hogy téged csak úgy leklónóznak és a klónod a pofádba vigyorog hogy "szia, én vagyok te".Meg hogyha az állatok gyorsan öregednek,időskori betegségek már a korai éveiben megjelennek,akkor az milyen élet?Semmilyen.Egyáltalán,minek klónóznak? Felesleges pénzkidobás.
2011. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!