Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A férfi fodrászok, virág...

A férfi fodrászok, virág kötők, óvóbácsik mennyire elfogadottak a mai világban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A fodrászom férfi, előtte sokáig női fodrászokhoz jártam, a mostani mindet übereli, persze ebből nem lehet levonni azt a következtetést, hogy a férfiak jobbak benne.


Férfi virágkötővel még nem találkoztam, de semmi kivetnivaló nincs benne.


Óvóbácsiból több kéne. Sokkal több.

2011. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az óvóbácsik alig látható számban léteznek, és ez rossz.

Szerintem legalább annyi óvóbácsi kéne, mint óvónéni, mert a gyerekek így láthatnak férfi/női mintákat és viselkedési formákat. Ez fontos szerepet játszik a gyerek identitásának fejlődésében.


Az óvónő/óvóbácsi férfi ÉS női szakma kellene hogy legyen, mert a nevelésben mindkét nemnek nélkülözhetetlen szerepe van.

2011. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nehogy pedo legyen az az óvóbácsi! Ha van is ilyen képzés valahol férfiak számára, akkor őket nagyon meg kellene szűrni, és utána is figyelemmel kísérni. Ne annyira, hogy diszkriminatív legyen, de mégis. Jobb félni, mint megijedni.
2011. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Női pedofil is van.
2011. ápr. 21. 17:05
 5/7 anonim válasza:
egy csomó mesterfodrász férfi. virágos férfit is ismerek sztem tök normális dolog de óvóbácsit még nemláttam
2011. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha ovóbácsi leszel, akkor sok vád fog érni, ezt egy ismerősöm mesélte, aki jelenleg is azt csinálja. Sajnos ha egy férfi alapvetően kedves a gyerekekkel és szereti őket, akkor sokan pedofíliával gyanúsítják, miközben egy nő is lehet pedofil, csak a társadalmi normáknak megfelelően őket kötik a gyerekhez.
2011. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfiak inkább nevezhetőek ösztönlénynek mint a nők, éppen ezért fordulnak esetükben elő nagyobb arányban a szexuális bűncselekmények. Ez persze nem azt jelenti, hogy egy férfi rögtön pedofil, ha gyerekekkel foglalkozik, vagy szereti őket. A nők között is vannak pedofilok, csak kissebb arányban, amúgymeg ha mindentől félünk, akkor soha nem merünk majd lépést tenni és soha nem jutunk semmire.


Veszélyek mindig voltak, vannak és lesznek is, és mindent meg kell tenni, hogy kiküszöböljük őket, de nyugodjatok bele, hogy nincs 100% mos biztonság sehol, semmi ellen.

2011. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!