Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk - ez szerintetek gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk - ez szerintetek gáz? Szerintem semmiség azokhoz képest, amik ma már elfogadottak.

Figyelt kérdés

Pl. hajfestés. Attól én undorodom, és szerintem egy nő külsejét 80%-ban meghatározza - tehát durva mesterséges változtatás.


Én viszont a szemem színén akarok változtatni. Szinte az egész írisz teljesen zöld, csak a pupilla mentén van egy nagyon vékony barnás csík - ettől egy méter távolságból már vagy barnának, vagy jellegtelen mocsárszínűnek látszik, tehát még csak be sem kategorizálható. :S


Ezért olyan kontaklencsére gondoltam, amelyik nem megváltoztatja a szem színét, hanem kiemeli, reménykedve benne, hogy azt a barna csíkot fedi, és teljes lehet az összhatás. Elég idegesítő, hogy ilyen "seszínű" íriszem van... meg sem tudom mondani, hogy milyen, ha erre kell valahol válaszolnom :/


Köszönöm a véleményeket!


2011. márc. 7. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fura. A szemszín meg amúgy is lényegtelen, legalábbis nekem.
2011. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Emiatt kontaklencsét hordanod teljesen felesleges! Hidd el, senkit sem a szemed színe érdekel. Azért, mert nem tudsz mit felelni a milyen színű a szemed kérdésre, még ne hordj. Először is baromi drága (ha jó minőségű), de még így is fenn áll mindenféle fertőzés veszélye hosszútávon. Kontaklencsét hordani elég macerás, úhy, hohy a szemednek ne legyen semmi baja. (Tudom, mert én is hordok, de nekem azért kell, hogy javítsa a látásom, és parázok is rendesen, hogy ne legyen semmi baja a szememnek.) Néha-néha persze felveheted, de ne hordj minden nap!
2011. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is egy hülyeség még ha hordanál kontaklencsét szemüveg helyet és akkor ilyen flancos kontaklencsét szeretnél hordani akkor jól van.De a szemed szinének változtatásáért felesleges.

Volt egy ilyen fura szinű szemű barátnőm állítólag kiskorában véletlenül beleszóródott a szemébe a bors majdnem megvakult ettől a kék szeme olyan szürkéskék szinű lett őtt is bosszantota ez is engem nem érdekelt és szerintem mást sem fog. 23F

2011. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Egyébként is hordok kontaktlencsét (nekem sem teljes a látásom), mert olyan dolgokkal foglalkozom, amik közben a szemüveg gyakran leesik és törik :S Tehát kikerülhetetlen. Nekem még fekélyem is volt tőle 3 éve, de választásom nincs :(

Tehát a különbség annyi lenne, hogy ezentúl kiemelős, és nem natúr kl.ét kérnék...

2011. márc. 7. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kb olyan szinten csalás, mint a kitömött melltartó.


Te így vagy gyönyörű és tökéletes, ne akarj változtatni magadon. :)

2011. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a szemem, barna a pupilla körül, kívül pedig smaragdzöld, ez azért van mert apukámnak kék anyukámnak barna és így nekem zöldesbarna lett, szerintem szép, nagyon kevés embernek van ilyet, szaknéven hazel -nek hívják.

20f

2011. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg világoskék szemem van, és fekete, vagyis nagyon nagyon sötét barna hajam. Szinte fekete. És szerintem ezerszer jobban állna sötétbarna szem, én is gondolkoztam már kontaktlencsén, de mindig visszatartanak. A barátaim is, és saját magamat is visszatartom azzal, hogy beleőrülnék, ha a lencse miatt valami baja esne a szememnek. Szóval jó ez így, egyedül nekem nem tetszik, mindenki másnak igen. 21/L
2011. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 IQnindzsa ***** válasza:
Hogy őszinte legyek... Szerintem a TEKINTET az ami számít a legjobban. Ha egy más színű lencsét raksz be akkor megváltozik a tekinteted is. Persze ez csak egy vélemény a sokból.
2011. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, mellesleg össze sem hasonlítható a hajfestéssel. Van akinek tényleg nem áll jól a természetes hajszíne és akkor változtathat rajta jó irányba és szerintem az nem mű... Viszont a kontaktlencse hülyeség, az már nem a te szemed lesz...
2011. márc. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Titokgazda ***** válasza:

Szokták mondani, hogy a szem a lélek tükre.

Ha ezt vesszük alapul, akkor skizonoid vagy. :)


Gondoltál már arra, hogy a segglyukad a jobb talpadra, a szádat, meg a bal talpadra kéne áttetetni?

Lényegében senki nem látja, és a külsődön nem sokat változtat. (Csak a vírusos fertőzésektől óvakodj!)


Teendők:

1., Tölts el egy egész napot jórészt azzal, hogy meztelenül a tükör előtt állsz, és vizslatod magad!

Ha nap végére nem találsz 3 kijavítandó hibát, akkor még van remény(!) a nyugdíjalapból talán kitelik.


2., Vizsgáld meg a megfigyelésen alapuló törvényszerűségeim!

A., Az emberek külsőleg önmaguknak felelnek meg legkevésbé. (Gyanús, hogy a biológiai pár-kiválasztódásnak sok köze van ehhez. Egyedül nehéz utódot nemzeni.)


B., Az emberek külsőleg másoknak akarnak megfelelni, másoknak akarnak tetszeni.


A+B., Az emberek akkor tetszenek önmaguknak, hogyha pozitív visszajelzést kapnak a külsejüket illetően.

- -

3., Ha volt már olyan ember, akinek tetszettél, kérdezd meg tőle, hogy a szemed színének mekkora szerepe volt benne!? (Mivel a testednek a szemed kb. 0.0001-0.005 %-a, nem hiszem, hogy ez tényleg ennyire mérvadó lenne.)

2011. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!