Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen az oktatás most a...

Milyen az oktatás most a nemzeti lovardában? (tattersaal)

Figyelt kérdés

Érdekelne olyan lovarda, ami jó, és könnyen, rövid idő alatt megközelíthető BKV-val, a Móriczról.

Ezt találtam. A próbalovaglásról, szintfelmérésről tudtok valamit? Az mennyibe kerül?


2011. okt. 5. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy most nincs oktatás, mert Kariék kiköltöztek Csömörre. azóta kiírtak egy pályázatot, de én úgy tudom, senki nem jelentkezett. ha valakinek van frissebb infója, majd kijavít :)
2011. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csak azt tudom hogy a bértartás 90.000Ft semmi mást :S
2011. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Honlap szerint van lovasiskola, lendület lovasiskola néven, de nem sok minden van kiírva (árak meg ilyenek igen) de én az oktatásra vagyok kíváncsi, olyanoktól, akik esetleg oda járnak.
2011. okt. 5. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Van lovasiskola de elég drága...azt hiszem 4 oktató van, de nem tudom hogy hogy oktatnak.Kb. 6-8 lovuk lehet és vigyáznak rájuk, a lovasiskola felszerelése elég jó viszont csak fél órát lehet lovagolni. A szintfelmérő még az elején ugy volt hogy odamentél adtak lovat és megnézték hogy mit tudsz kb 20 percet mlovagoltál és ha mindenigaz nem kellett fizetni.
2011. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

mmint az órák nem 50-60 percesek, hanem fél órások? Az alatt nem sok mindent lehet kezdeni :S

de lehet h lemegyek kipróbálni.

2011. okt. 6. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom igen,azért hogy a lovak ne menjenek sokat.
2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A tatiba az ország egyik legjobb lovas kiképző helye. A színvonal iszonyú jó, nem szar oktató lovakkon van az edzés, kemény edzők vannak és felszerelt pálya fedeles van. Fél óra alatt baromi sokat lehet tanulni.


Én csak egy hónapot voltam ott, most már csak versenyezni járok oda és látom az ott tanulókat, hát bátran mondom, hogy azokból lovas lesz! Nem olyan mint a magyar átlag lovardákba... ha van rá lehetőséged mindenképp oda menj.

2011. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom, köszönöm a válaszokat. Ha valakinek van még tapasztalata, várom :)
2011. okt. 6. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem teljesen értek egyet ezzel. A Tatiba igaz hogy van két fedeles de a lovaknak nincs valami jó életük 1 kis karám van és ha szerencséje van a lónak akkor 1nap 1 órát talán el tud ott tölteni különben a sötét istállóban van télen még csak ki se rakják őket,e ezért a legtöbb ló sokszor meghülyül télre...ezenkívül a társaság sem a legjobb. Az iskola lovakat nem ismerem az oktatókról hallotam rosszat is jót is én egy edzést láttam az nekem annyira nem tetszett. Egyébként én is lovagoltam ott nagyjából 1,5 évig.
2011. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amugy 3. vagyok
2011. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!