Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelentett, miért csinálta...

Mit jelentett, miért csinálta ezt a lovam?

Figyelt kérdés
Karámban nem nagyon érdekli mitcsinálok, régen mindig bújt,jött,de most vagy eszik,vagy pihen, és soha nem jön oda hozzám,sőt néha ott is hagy,nem zaklatom,a lényeg hogy ha kiviszem minden tökéletesen működik. De ma többször is odajött, megszagolgatott,aztán elment, beállt a sarokba, de nem telt bele egy perc mire visszajött,követett minden hova. Aztán én "bealudtam" ő pedig végig szagolgatott meg a vállamra tette az állát, megnyalta az arcomat.. Aztán elkezdte a felső ajkaival birizgálni a hátamon a felsőt, aztán finoman belecsípett,de csak a felsőbe, és meghúzta, ezt többször is, figyeltem nem sunyított. Nem volt erőszakos és nem okozott fájdalmat, ezért nem csaptam oda,mert nem harapott. De valamiért mégsem értem a viselkedését. Régen mindig odahöhögött, jött, bújt, de egy bizonyos esemény óta már nem csinálja, viszont ha kiviszem mindenhova követ,mindent megcsinál,békés,szóval nemtudom.. Fura. Ötletek?? :)
2011. okt. 5. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A lovad szeret téged, ezzel nincs gond. Van mikor összeköt dolgokat, pl haegy darabig, amikor kijársz és mindig van munka azt egy idő után összeköti veled és nem szívesen akar odamenni hozzád. Kell tartani játszós napokat, amik a kapcsolatépítésre, fejlődésre mennek. Írtad, hogy parellizel, ami nagyon jó. Kimész játszotok, tanultok valami újat vagy valami trükköt és következő alkalommal már szívesebben megy hozzád.

A haragodat meg vezesd le máshol, inkább rúgj kettőt egy bálába, de soha se a lovadat bántsd!

2011. okt. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!