Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovatok van? (fajta,...

Milyen lovatok van? (fajta, neme, életkora, képzése) Mikor kaptátok/vettétek? Hol tartjátok? Mennyit foglalkoztok vele? Hobbi vagy versenyszinten? Miért szeretitek? Szoktatok járni versenyekre, felvonulásokra? Milyen a kapcsolat a lovardában?

Figyelt kérdés
Egyszóval, ha van lovatok, esetleg lovagoltok, akkor mesélnétek nekem egy kicsit magatokról és a lovaitokról.
2011. okt. 6. 20:47
1 2
 11/17 macskerde válasza:

Furioso-North Star

kanca

5 éves

2012. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fajta: Quater horse

Nem: kanca

Kor: 3 éves

2 éve kaptam.Lovardában tartom.Versenyzek vele.Nagyon szeretem mert rettentő nyugodt és megbízható.Vezérkanca tipus.Mindig ő akar lenni az "élen". Csikó kora óta az enyém.Hosszú lábai vannak és nagyon kecses. Ahhoz képest,hogy western ló,gyönyörűen csinálja a díjlovas feladatokat is. Nagyon jó a lovarda ahova járok.

2013. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem két lovam van így leírom mind a kettőt:

1:Fajta:Fríz(Tisztavérű)

Neme:Kanca

Neve: Brüsszerisz

Szín:Fekete

Életkorra:8

Képzése: Hobby, Díjlovaglás

Igazatok van elégé fura versenyszinten díj ugratni Frízzel.Én versenyszinten díj lovaglok vele.Minden nap járok ki hozzá, mert miénk a lovarda.A szüreti felvonulás szokásos résztvevői vagyunk.Aranyos, Bújos, szeretni való.Hollandiából importáltuk.

Fajat: Magyar Sportló(Tisztavérű)

Szín:Izabella fakó

Neme:kanca

Korra:7

Neve:Hajnal

Képzése: Hobby, Díjugratás.

Verseny szinten járok vele.

2013. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

fajta: magyar sportló

neme: kanca

szín: sötétpej

életkora: 8 év

military-ra és díjugratásra alkalmas. (versenyzek is vele)

otthon tartom.

(több lovunk is van de most azt írtam le, amelyiken a legtöbbet lovagolok/versenyzek.

ja és 5 éve vettük :)

2013. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Fajta: Lengyel félvér

Neme: Csődör

Kora: 16

Képzése: szűziesen belovagolt

Alkalmasság : Ágy lovaglás

Vétel: 1998.03.12

Helyileg megtalálható: Makó

Név: Ákos

Hetente : 12x lovagol meg illetve fordítva

2014. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Neve: Maximus

Fajta: oldenburgi

Kor : 3 év

Nem: csödör

Most kezdtük komolyra forditani a belovaglást eddig futószáraztunk meg parelliztünk

Díjugratásra meg militaryzni vettem meg látjuk mi lesz belőle. 6 hónapos kirába került hozzám.

2016. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sassszem ***** válasza:

Fajta: haflingi


Kor: 5 év

Nem:herélt képzése: belovagolt. Nyáron vettük meg. Pont megfelelt a lovam. Alkalmas hobbi már részt vett gyermek ügyességi versenyen díjugratóban is szerepelt. Én csak hobbira használom. Ja meg terepbiztos lovacska.

2018. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!