Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legértékesebb lófajta...

Melyik a legértékesebb lófajta? Melyik a kedvenc lófajtátok? Melyiket tartjátok a legértékesebbnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre a kérdésre egyértelmű válasz nem létezik, de nektek személy szerint melyik ló a legdrágább, legértékesebb? Melyik ló lenne az, amelyiket megvennétek, ha volna rá lehetőségetek. Egy német fajtájú(pl. oldenburgi, holsteini, hannoveri, stb.) lovat, ami azért szintén nem túl olcsó. Vagy esetleg egy gyönyrű fríz lovat, vagy egy tisztavérű spanyol ló lenne az igaz, esetleg egy magyar fajta?
2011. okt. 7. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az amerikai lófajták tetszenek legjobban (quarter horse, pinto, appaloosa), és ezek elég drágák is. Őket azért szeretem, mert tapasztalataim szerint nagyon okosak, emellett elég gyorsak és fordulékonyak is, emellett viszont nem betegesek. De szinte minden ló tetszik. Angol telivért mondjuk nem szívesen vennék, mert nagy részük elég "idegbeteg", és mindig van valami nyavalyájuk.
2011. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik legértékesebb a fríz, de nekem nem tetszik annyira, ha sok pénzem lenne mezőhegyesi félvért, andalúzt, aztecát, arab telivért és shiret vennék. Mert: 1. jó sportló, ugratásban jó és szép is ( és magyar); 2-3 gyönyörűek és jó díjlovak; 4. gyönyörű, kecses lovak, egyszerűen lenyűgözőek; 5. imádom a hidegvérűeket és a magas lovakat és ez megtestesíti mindkettőt és olyan aranyos :) Még nagyon tetszik az akhal teke is, az olyan különleges és szép, szóval ha rengeteg pénzem volna és persze időm, meg embereim akik segítenének, ezekből mindből lenne 1 az tuti :D
2011. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 x) ***** válasza:
67%
A sajátom :) viszont a tarka meg appaloosa lovak a gyengéim, nagyon bejönnek. Talán az andalúziai meg az angol telivér kerülnek egyébként a legtöbb pénzbe de lova válogatja.
2011. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Andalúz, lusitano: mert nagyon kecsesek, szépek

Fríz: mert gyönyörű a tartásuk és nagyon szépen mennek.:DD

Gypsy Vanner,tinker: mert olyan kis szőrmókok és mert lélegzet elállító a színük és a bokaszőrük.:))

Furioso, hannoveri: nagyon sportosak.:))

2011. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Imperiál volt az egyetlen olyan állat, mejt sebirknélis értékesebnek tartottak.
2011. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legértékesebb lófajta a furioso de csak azért mert az én lovam is az :))
2013. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A Friz!

1.fekete szinü

2.nyugodt

3.nagy izmos erös

4.egy lovast szeret

5.gyönyörü a térd munkája

5 OK elég vagy sorojam estig?:D

2014. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Holland sportlovat, odenburgit, vagy hannoverit :)
2016. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!