Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit költetek havonta a...

Mennyit költetek havonta a lovakra? (lovaglás, bértartás, törzskönyvezés, etetés, táplálék kiegészítők, vitaminok, vakcinák, orvosi költség, versenyek, patkolás, lószállítás, lovas felszerelések, lovas ruházat, stb. )

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mennyibe jönnek ki ezek a költségek. Nem az a kérdés, hogy akarok vagy nem akarok lovat venni, szóval nem az a téma, hanem hogy nektek mennyibe szokott kijönni egy havi lótartás (plusz mínusz).
2011. okt. 8. 15:44
1 2
 11/12 x) ***** válasza:
A telivér lovak általában sokkal érzékenyebbek például az időjárás változásokra, a hidegre és jó sok mindenre. A félvérek igénytelenebbek.
2011. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én kettő lovat tartok itthon, háznál, így olyan 30-35ezer körül jön ki havonta amit rájuk költök. Félridegben tartom őket, almozni csak a beállójukat kell, azt se minden nap. Heti egy nagybála szénát megesznek (4500), télen némi zab, kukorica, táp. A villany, vízdíjat, állatorvost, körmölést leátlagoltam. Jó esetben csak évente kétszer látom a dokit, oltások/vérvizsgálat miatt. Persze a saját munkám elég keményen benne van. Versenyekre, edzésekre nem járok.
2011. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!