Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mégis ki látott már ilyet?

Mégis ki látott már ilyet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyire feltudnak idegesíteni a szüleim ,hogy az eszméletlen.Kezdjük ott,hogy van egy lovam ,de mivel még nem tudok lovagolni tökéletesen,ezért egy lovardába járok tanulni. Most moondhatnátok azt hogy minek van akkor egy lovam,de hogy elmondjam, nem én akartam ,hanem ugymond az apám vetette meg egy rokonnal az én és a testvéreim nevére,csakhogy ő majd használni tudja. Sajnos ennek megint én iszom meg a levét,mivel nem elég hoyg a lovardábajárásomat saját zsebemből kell fedezni,mivel a drága jó szüleim nem értik meg hoyg még nem tudok egy e fajta lovat ellovagolni és szükségem van a fejlődésre egy jó oktató mellett. Így legszivesebben azt kívánom néha ,ne is lenne lovam,mivel használni nem tudom és még megakadályoz a fejlődésben is. De emellett még van az is hoyg egy akárkinek a fia állandóan nálunk jár hoyg ő lovagolni akar az ÉN lovamon!!!!! ÉS a drága jó szüleim még megsem kérdeznek hoyg egyáltalán megengedem-e hoyg ráüljön,holott elvileg én lennék a tulajdonos vagy mi a fene!!!! De hogy még cifrább legyen a dolog,ez az illető ingyen lovagolja az én lovam,az én beeleegyezésem nélkül,én meg fizethetem saját zsebböl az oktatóm,hát mégis hoyg lehet ez?????? Annyiszor mondtam már hoyg leveszem a kezem az állítólagos lovamról,de foylton előjön ez az egész,hogy én ne járjak lovardába mert itthon van a ló, de ha meg az akaratom akarom érvényesíteni (pl befonom a sörényét) akkor meg ne nyúljak hozzá mert nem az enyém. Mégis mit tegyek??? kérlek titeket segítsetek!!!
2011. okt. 8. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"hanem ugymond az apám vetette meg egy rokonnal az én és a testvéreim nevére"

Nézd, vagy te nem fogalmazol jól, vagy én már semmit sem értek. Az imént meg azt írtad, hogy nem ő vette. Úgymond hogy vehet valaki valamit ? értem, hogy tanácstalan vagy a helyzetben, de itt már kaptál egy csomó megoldást, de mindegyikre rákontrázol valamivel. ne nekünk magyarázd ennek a szitunak az igazságtalan voltát, hanem a szüleidnek! látszik, hogy csak dühös vagy, mert nem vagy képes reálisan hideg fejjel gondolkodni az ügyben. Tényleg vegyél jó mély levegőt és próbálj ráfeküdni a dologra, mert így nem lehet!

2011. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem vette,hanem vetette :) szerintem érthető a kettő közötti különbség. Van egy kedves rokonunk aki megvette mert azhitte nekünk lesz véve,és nem neki...
2011. okt. 9. 09:43
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha hívnál magatokhoz egy edzőt, így a saját lovadon lovagolhatnál. a srácot meg elküldeném a fenébe..
2011. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!