Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az arab...

Mi a véleményetek az arab telivérről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Magdanom van, korábban versenyzett,és nagyon jó kis ló, azt leszámítva, hogy irtó csökönyös. :)
2011. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem arabom van! Imádom. Ugyan nem alkalmas díjugratásra oda inkább shagya arab jó, de kiváló távlovaglásra és még akár díjlovaglásra is! Imádom a lovam elmondhatatlanul, sose akartam volna az arabon kívül más fajtát. Kitartóak, szívósak és hogy is mondjam IGAZI LOVAK. Az eredeti a hamisíthatatlan. :)
2011. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. okt. 27. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami általában a telivérekről. Kissé túlfűtöttek, izgágák, minél többet mennek, annál jobban felpörögnek. Elegánsak, mutatósak, dekorációnak jók! Fogatban nagyon jól mutatnak,fogatversenyhez kevés és drága, ugróképesség egy méter, díjlovaglás hisztéria, távlovaglás kiválló.
2011. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!