Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám feldobi egy...

Hogyan tudnám feldobi egy kicsit a kantárt?

Figyelt kérdés

Sima , egyszerű fekete kantárja van a lovamnak.

Arra gondoltam, hogy egy kicsit kidíszítem (orrszíj vagy homlokszíj), rakagsztok rá ilyen kis köveket amiket a hobby boltba lehet kapni.

Szerintetek az jó ötlet?

Pillanat ragasztóval ragasszam oda vagy milyennel?

És ha leszedem , csúnya marad a kantár? mármint ha rajtamarad a ragasztó.


2011. okt. 27. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, csúnya marad, ha leesik, és vegyél több strasszot, mert valószínűleg le fog potyogni pár. de esetleg vehetsz rá bariszőrt vagy egy teljesen új díszes homlokszíjat
2011. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ragasztgathatsz, viszont akkor csúnya lesz, ha leszeded... Szóval vagy megcsinálod, és később veszel egy új szíjat, mert csúnya lett, vagy veszel most egy szebb díszeset..
2011. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél rá külön homlokszíjat, vagy esetleg szőrmét, vagy zablagumit is ehetsz rá. Szerintem ne ragassz rá semmit, mert lovaglás közben úgy is lepotyog.
2011. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*tehetsz
2011. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) Akkor inkább vegyek egy olyan homlokszíjjat ami már eleve ki van díszítve .
2011. okt. 27. 21:34
 6/8 A kérdező kommentje:
* veszek
2011. okt. 27. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Én feleslegesnek találom ezeket a strasszos szíjakat, mert előbb utóbb kiesnek a kövek belőle. Akkor már valami jópofa fonással dobnám fel. Vannak mindenféle technikák, amikkel tök jó mintákat lehet csinálni.

Ő például ezzel foglalkozik: [link]

Itt egy homlokszíj: [link]

2011. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a már kidíszített is ugyanúgy lepotyoghat, mint ha Te csinálnád. Viszont én nem pillanatragasztóval ragasztanám, hanem van valami pisztoly féle, ami felforrósít valami ragasztót. Ja megvan, ragasztópisztoly a neve. Szerintem azzal tartósabb, de azért kérdezz rá egy hobbi boltba, hogy bőrre mivel érdemes ragasztani.
2011. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!