Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni rózsaszínbe...

Hol lehet venni rózsaszínbe kantárt?

Figyelt kérdés
Szeretnék a lovamnak venni egy kantárt mindennel együtt rózsaszín színben. Minden mást találtam rózsaszínben csak kantárt nem!
2011. jan. 2. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szegény ló... Amúgy van rózsaszín kantár, sőt a szivárvány minden színében csinálnak, csak épp nem bőrből van, hanem pvc-ből, amit a távlovasok használnak. Van hozzá szügyellős martingál is.

[link]

Ez így együtt 90 ezer forint. Ezene a weboldalon találsz további cuccokat: [link]

2011. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most miért baj az ha rózsaszín? Különben google-ba láttam, hogy rózsaszínű kantárjuk volt. És eddig piros izzasztó és piros kantáram volt. Barátnőm mondta, hogy egy fekete kancához nagyon jól állna a rózsaszín. Sajnálom ha nektek nem tetszik a rózsaszín. A lónak meg mindegy, hogy milyen színű. Csak tényleg ha bele gondolok váltanom kéne. Még a narancssárga is tetszik de abba meg izzasztót nem találtam. Kíváncsi lennék, hogy nektek milyen felszerelésetek van a lovatoknak ( már ha van ). És ha nem fogtátok fel a kérdést sajnálom..Különben még azért is akarok mert fekete-rózsaszín lovas ruhákat vettem és nagyon jól néznék ki ha egy színben lennék a lovammal. (= És nem össze vissza cifra színben. -.-
2011. jan. 2. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
fekekte lóhoz kivállóan illik a fehér(mármint nyeregalátét, és egyéb kiegészítők) narancsárga, bizony, kék, esetleg a piros, nagyon nagyon eseteg a sérga.de rózsaszín...
2011. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Platypus ***** válasza:
Rózsaszín akrilfesték esetleg? Jól tapad, rugalmas, vízálló és nem mérgező. Szerintem is ronda a rózsaszín, de a lónak tényleg mindegy. Ha amúgy jól bánsz a lovaddal, akkor ezen semmi nem múlik.
2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most mit kell it izélni, hogy ő rózsaszín kantárt szeretne.. és? semmi baj nincs vele és legalább nem mindennapos :) meg amúgyse hiszem, hogy a lovat gátolná valamiben. Pl. az ismerősöm meg pink "mániás". minden cucca olyan a nyeregalátétől a kötőféken át a csutakolócuccokon. nekem meg minden piros. ez az én stílusom/kedvenc színem. különben a kedves kérdezőnek igaza van, hogy sokkal jobb egy olyan lóra s lovasra ránézni aki összevan öltözve és 'egyszinű' :) mint hogy mindenféle nem össze illő színes dolog van rajta.

Amúgy pvc (a távlovas) kantár tuti van rózsaszínből :) klp oldalán meg a painthorse-n is van meg lehet,hogy találsz ilyen lovas aprókba is (pl.lovasok-on) :)

2011. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nézd mit találtam:)

[link]

2011. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindegy a lónak milyen színű, ez inkább a gazdinak kell hogy tetszen. =)

Viszont én annyit szeretnék kérdezni, hogy ez a pvc kantár úgyanolyan jó mint a bőr? Másabb valamivel a használatban?

2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pvc-t könnyebb tisztítani, lovastúrán is jó, mert kötőfékké alakítható a zabla lecsatolásával.

Az én lovam is fekete, a kantáram is az, a nyergem és az izzasztóm is, sőt a martingálom is.

Szerintem így a klasszikus, elegáns. A lovaglás nem divatbemutató, csak a fellengzős divatp*csák csinálnak belőle ekkorra cirkuszt, hogy egyre rikítóbb színeket aggatnak a lovukra. Mondjuk egy piros nyeregalátét és fásli szett még jól néz ki, de kantárt már túlzásnak tartom.

A távlovi más, ahol ezeket a cuccokat használják, mert ott van, hogy a slaghoz egyszerre több ló is megy, számít az idő mindent dobnak le róla és elég kellemetlen lenne, ha összekeverednének pl a kantárok, meg így csapatszíneket tudnak kialakítani.

Amúgy ott van amit belinkeltem, 90 ezer az egész pakk, hajrá vedd meg, kantárt 30 ezerért kapsz.

2011. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30ezerért?o.O" már 10 alatt is lehet találni..
2011. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
..
2011. jan. 4. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!