Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hétköznapokra lovaglócsizma/...

Hétköznapokra lovaglócsizma/ hopilet?

Figyelt kérdés
Egyre több emberen látom (Tv-ben is), és boltokban, hogy lovaglócsizmákba járnak hétköznap. Mi lehet ennek az oka? Ti is észre vettétek?
2011. okt. 28. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. három éve meg gumicsizmában jártak. Mikor mi a divat. Akkor már inkább a lovaglócsizma. Az legalább szép. :)
2011. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem lovagló csizma, hanem ahhoz hasonló divatcsizma. Amúgy most nagy divat a gumicsizma és lestem is nagyot, mikor a kecskeméti Deichmannban láttam egy lila gumi lovaglócsizmát, volt rajta bökő meg ami csak kell.

A divatcsizmák lovaglásra alkalmatlanok a belül lévő zippzár miatt.

amúgy én is elgondolkodtam rajta, hogy csináltatok egy hátul zippes lovaglócsizmát, csak utcaira, vagyis lágyabb bokarésszel. Annak legalább nem áll el a lábamtól a szára (vékony a vádlim).

2011. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan vásárolnak a decathlonban lovagló gumicsizmát hétköznapi használtra, úgy, hogy semmi közük sincs a lovakhoz, azért, mert az jobban feszül a vádlijukon, mint az az átlagos mintás, az nagyon eláll.
2011. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!