Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fiatal lóval könnyebb összeszo...

Fiatal lóval könnyebb összeszokni, mint egy idősebbel?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Abszolúte függ a körülményektől és a lovas tapasztalatától is. Föltetted ezt a kérdést, amiből nekem az jön le, hogy kezdő vagy, kezdőnek pedig a legrosszabb választás a fiatal ló.
2011. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok kezdő
2011. nov. 2. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Lovagolsz tíz éve napi szinten? Lovak közt nőttél fel? Lovagolsz naponta három lovat? Van több éves versenytapasztalatod? Nincs? Akkor még kezdő vagy...
2011. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13 éve lovagolok
2011. nov. 2. 10:22
 5/8 A kérdező kommentje:
előbb ültem lóra,mint hogy járni tudtam volna
2011. nov. 2. 10:23
 6/8 A kérdező kommentje:
versenyzésre nem volt még alkalmam
2011. nov. 2. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Lényegtelen, kezdő vagy, ha nem lovaglásban, akkor idomításban. Magából a kérdésedből következik, ha nem így lenne tudnád a választ magadtól! Egyébként meg az van, amit az első mondott, körülményektől függ. Max annyi előny van fiatal lónál, hogy még nem vett föl kellemetlen szokásokat vagy félelmeket.
2011. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mind a 2 kategoriával egyformán össze lehet szokni csak máshogy kell lovagolni.
2011. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!