Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Történhet belőle baj?

Történhet belőle baj?

Figyelt kérdés

Először is: 13 éves vagyok.

Hetente egyszer megyek lovagolni, és ha úgy kapok időpontot, hogy épp megvan, és betéttel lovagolok, abból lehet komolyabb baj? 13 évesen nem szeretnék még tampont használni.


2011. nov. 3. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, én is úgy szoktam.. :)
2011. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak ügyelj rá, h előtte cserélj, és jófajtát használj, mert azért ilyenkor, mivel intenzívem mozogsz, egyrészt nőhet a mennyiség, másrészt valamennyire elmozdulhat a betét is (bár nem szokott, de azért inkább felelslegesen készülj rá ) )

Ja, és biztos ami biztos, ne fehér nacit vegyél :P

2011. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem történik semmi baj. A lányok/nők 90 %-a betéttel lovagol, ha megvan neki a havija.
2011. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem lesz semmi bajod tőle :))


Azért azt nem mondanám hogy a nők 90%-a :D

Én ugyanis nem :) Meg sokan mások sem! :)

2011. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok nőt ismerek, aki betéttel lovagol! :-) Szinte mindenki tampont használ, illetve versenyen sokan tampon+betétet, mert ha véletlenül - az intenzív mozgás hatására - több lenne, nehogy átázzon a fehér gatyó, mert az elég ciki...
2011. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem fogsz beázni ha jó betétet használsz. ajánlanám még hogy tegyél oda egy kis vattát, mert akkor nem folyik szét..
2011. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Undi, betéttel lovagolni és nem is egy élvezet. Nem is fogod élvezni hidd el. Én 13 évesen kezdtem tampont használni, lovagláskor az a legjobb. Gondolj csak bele lovagolsz és akkor ott cuppogsz. Fúújj xD Persze ha nem akarsz mást választani akkor íjj nincs mit tenni. Amikor én betétet használtam biztos hogy kihagytam azt a 3 napot! xD
2011. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!