Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás munkáért cserébe?

Lovaglás munkáért cserébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Budapesten keresnék olyan helyet, ahol munkáért cserébe lovagolhatnék. Eddig is így dolgoztam elég keményen egy másik helyen, de sajnos itt már nincs lovaglási lehetőség, csak segíteni lehet a lovak körül. Nekem viszont fontos lenne, hogy lóhátra is ülhessek. Nem akadály semmilyen feladat, akár trágyázni kell, söpörni gereblyézni, lovat felkészíteni, pucolni, mosni, sőt akár kezdő lovasokat oktatni is, bármilyen munkára hajlandó vagyok, csak lovagolgassak egy kicsit cserébe. Nem kell full képzett ló, alám lehet adni azt is, akire senki sem ül fel szívesen :)

És elnézést, hogy ezt GyakoriKérdésekre írtam ki, de végső elkeseredettségemben már tényleg nem tudom hová fordulhatnék, ha lovas munkákkal kapcsolatban telefonálok, írok email-eket, nem válaszolnak, stb...

Egyetlen kikötés annyi lenne, hogy a hely BKV-val könnyen megközelíthető legyen.

Hozzászólásban, vagy privátban várom a visszajelzéseket.

Köszönöm


2011. nov. 3. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a mai gazdasági helyzetben nem nagyon fogsz ilyen helyet találni....
2011. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggel is volt ugyanilyen kérdés, oda is írtam, hogy Székesfehérvár mellett nálam lehet.

BKV-vel mondjuk nem, de busszal/vonattal elérhető. :)

2011. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

BKV-val eleve csak 2 hely megközelíthető: Tatter, Honvéd. Az oktatás minőségéről nem tudok nyilatkozni, de drága mindkettő, és biztos hogy nincs ilyen lehetőség :(

Többi Bp-i, vagy közeli lovardába vagy helyközi busz megy, vagy rengeteget kell sétálni, vagy mindkettő :)

2011. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves Első: Igen, én is ettől tartok... :(


Kedves Második: Köszönöm szépen a nagylelkű ajánlatot, Szekszárd nekem sajnos nagyon messze van.


Kedves Harmadik: Ezt nem teljesen tartom igaznak, számos lovardát ismerek Budapesten, amelyek BKV-val könnyen megközelíthetőek, csak éppen az ottaniakban sincs ilyen lehetőségem.

2011. nov. 3. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem Szekszárd, Székesfehérvár (illetve mellette). :) Mondjuk ide is 2 busz kell, de olyan 1,5-2 óra alatt ide lehet érni Bp-ről.
2011. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Áá, bocsi, Székesfehérvár, igen!

Tényleg nagyon jó lenne, de nekem most tényleg csak Pesten jöhet szóba. :S

De azért nagyon köszönöm!

2011. nov. 4. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert hol vannak még pesten BKV-val könnyen megközelíthető lovardák? Akár hol is voltam, baromi sokat kellett sétálni, meg baromi drága is volt, viszont nem oktattak megfelelően.
2011. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy kis sétálásba nem fog senki sem belehalni, de a 161-es busz a Mátyásföldi lovas Egyletnél tesz le, sík egyenesen kell sétálni kb. 700 métert, de letörni a lábad nem fog, legalább felfrissülsz egy kicsit a lovaglásra.


168E busz Akadémia Lovas Egyletnél tesz le, kb. ugyanennyit kell sétálni, igaz, hogy az erdőben, de betonúton. (Bár az szent, hogy azért oda a testüket áruló nőcik miatt érdemesebb kocsival menni, mert ahol k*rva van, ott a közelben a munkaadó is...)


És még solorhatnám.

2011. nov. 9. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a sétán volt a hangsúly, hanem a nem oktatásan. Én több km-ert szoktam a lovardába sétálni, úgyh nem kell leszólni, de egy olyan helyre, ahol úgyse fejlődök, nem fogok még 700 m-t sem caplatni.
2011. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!