Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak méneket lehet együtt...

Csak méneket lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A mi ménünk fedeztetési együtt van a kancákkal a legelőn, és fedeztetési engedéllyel rendelkezik, úgyhogy nem lesznek zugcsikók. Sokkal kiegyensúlyozottabb, és nincs vele nagyobb probléma, mint egy kancával. Amúgy meg az istállóban volt már kanca és mén egymás mellett, és nem volt semmi. Nagyon jól megvoltak egymással, és nem volt semmi cirkusz. Jól összeszoktak, és még az istálló is egyben van. Ahogy Gabka77 írta, a csikóikat is jobban elfogadják, és óvják, ha a csikó anyját kiviszed egy kicsit. Probléma akkor lehet, ha a méncsikó már kész a fedezésre, és párzási szezon van. Akkor ott csúnyán összekaphat apa és fia...
2011. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
csődör csikót azért nem érdemes kancákkal együtt tartani mert ha túl fiatalon fedez megáll a fejlődésben! amúgy szerintem hülyeség csődőrt kancákkal tartani! a csődört tartsuk külön ha fedezni akarunk vele persze csak fed. engedéllyel! ha nem akkor meg heréltessük ki neki is jobb lesz nekünk is jobb lesz! (és azért írtam hogy csődör mert mént csak annak nevezünk aki fedez ezért van fedező mén és nem fedező csődör!)
2011. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!