Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akik lovat tartanak, vagy van...

Akik lovat tartanak, vagy van lovuk! Mivel foglalkoznak, hogy anyagilag tudják finanszírozni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
cégünk van
2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Ismerősömnek van lova, kb 40ezret fizet havonta egy lovardának és ott tartja. Most lehet hogy csúnyán fogalmazok, de még így is olcsóbb, mint egy kölcsön törlesztése, mégis majdnem minden ember fizeti azt havonta. Szóval szerintem egy átlagos munkával is juthat egy lóra havi 30-50ezer.
2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Sajnos egészségügyi dolgozó lévén sajnos nem jut. :(
2011. nov. 9. 17:23
 4/26 anonim ***** válasza:
26%

am a ló fenntartása még egy dolog, de meg is kell venni.

egy valamire való ló, jó vérvonallal minimum 1 milla, mienk is annyi volt

am meg keress magadnak egy gazdag férjet, vagy akinek már van lova


első voltam

2011. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az alapján fogok férjet keresni magamnak, hogy van-e lova vagy gazdag-e. :)
2011. nov. 9. 17:31
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Kutyát viszont tarthatunk, majd nem olyan mint egy ló.
2011. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Van 2 üzlete apumnak:( De én azt kívánom bár ne lenne.
2011. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
a pacc dolgozik ;)
2011. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Én vagyok akit 0%-ra pontoztak. Miért? Nincs humorérzéketek. Igen is ha nincs pénzem lóra, hajóra, külföldi utazásra, meg kell elégednek, egy kutyával, egy autóval, egy belföldi nyaralással. Én meg kell találni az örömet az életben, nem sirdogálhatok,hogy nincs pénzem. Tehát pontozzatok csak fel!
2011. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem mezőgazdasággal foglalkoznak a szüleim, tanyánk, földjeink vannak. Mostanra már férjnél vagyok, van két gyerekem, most várom a harmadikat - ezért itt "lovagolok" a kérdéseken, nem pedig a lovaimon odakinn, de persze azért mértékkel azt is - a férjem közgazdász, de a paccok továbbra is anyuéknál vannak a tanyán. Saját lovardánk van, az egész családom lovazik, apukámnak is edzői képesítése van.
2011. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!