Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A drágább gerincvédő jobb is?

A drágább gerincvédő jobb is?

Figyelt kérdés

találtam kétfélét. az egyik 12.500

[link]

a másik 14.900

[link]

szerintetek melyik lenne a jobb?köszi előre is 14/L


2011. nov. 11. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
egyik átlátszó másik nem. én kifejezetten utálom az átlátszott szerintem ronda.
2011. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem kb. olyan van mint az első és meg vagyok vele elégedve.

és szerintem nem lesz rá sokszor szükség. (mondjuk nem tudom mire kell). én gerincvédő nélkül estem annyira nem fájt de terepen sem veszem fel.

2011. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy frászt...nekem olcsó van,de rohadt jól funkcionál
2011. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második tényleg átlátszó? Mert én nem értem hogyan. Amúgy szerintem ez a kettő ugyan annyit véd.
2011. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első is tökéletes, ocsmány az átlátszó. Egyébként nem átlátszó, fekete anyagon van ugyanúgy, csak ilyen átlátszós műanyag a pikkely, nem fekete... Vedd meg nyugodtan az elsőt, ugyan olyanok amúgy, bár szerintem 2000 Ft plusz nem olyan sok rá, de az első is jó, szerintem jobb is, mint az a csúnya átlátszós. De ha téged megnyugtat, hogy a drágábbat vetted, vagy jobban tetszik az, akkor vedd nyugodtan azt, de szerintem külsőn kívül semmiben nem különböznek..
2011. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat :) nem egészen látom hogy gogyan átlátszó. csak azért gondoltam hogy a második jobb mert mintha az ilyen melényes lenne a másik meg csak közvetlen a hátam védi.
2011. nov. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!