Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez nagyon durva?!

Ez nagyon durva?!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=KtaUJm4lths&feature=related

mi lett a lóval ?:O túl csúszos volt vagy ti mire tippeltek :$ ?


2011. nov. 11. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csúszós volt az út...ez nagyon durva.
2011. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát de ki olyan idióta h ide hajtja a lovát .... a csúszos kőre , nem értem az ilyen embereket el is törhette volna a lábát a ló vagy rosszab
2011. nov. 11. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

A kurv@ életbe minek néztem meg :(

Egy fuvaros ló ha elesik nem nagyon tud lábra állni. És szegény mesterséges köveken felállítani.Egyáltalán nem kellet volna oda hajtani.

A fuvarosló sosem fekszik le állva alszik,,,vezzeg!!!

Nekünk van 8 lovunk köztük 2 fuvarosló.

Elsírtam magam :( Min kellet belinkelni??

2011. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
bocsi nem tudtam h ennyire érint valakit én láttam már rosszabat is itt fent pl : hickstead halála , az szentem sokkal rosszabb mint ez ott meg is hal a ló itt meg kitudja de bocsi :$ akk ne nézd meg :(
2011. nov. 11. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
nyílván ha meglettek volna sarkalva vagy ha gumipatkó van rajtuk akkor ez nem történik meg.
2011. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de tökre nem zavartatják magukat amugy a pasi a bakon ül könyörgöm azt onnan nézi mi van O.o ilyet ?!
2011. nov. 11. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Szegény szürke :S
2011. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szegény lovak,az durva,hogy kötelek segítségével állt talpra a szürke...de azért megfigyelhető volt,hogy a ló érezhette,hogy segíteni akarnak neki,mert nem rúgkapált
2011. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fujj mekkora köcsögök vannak... Komolyan, valaki ennyire nem ért hozzá, hogy a lova mire képes, hogy elcsúszik a csúszós kövön, vagy hogy mi kéne, hogy mégse történjen ez? Vagy lusta felülni egy biciklire, és azzal odamenni, ahova lóval nem tud? Szánalmas... Ott ül, azt mozizik, amíg mások próbálják felállítani a lovát... Undorító... Az ilyenektől elvenném..
2011. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Engem a szakértelem teljes hiánya döbbentett le: mi a tökért kellett egy ilyen kőre rámenni? Ez mindenhogyan csúszik. A másik meg az, hogy amikor elfeküdtek a lovak nem a gyeplőt kéne rángatni, hanem gondolkodás nélkül elő a bicskát és vágni mindent, amit csak lehet, hogy a ló ne gabalyodjon bele.

Ezek a sérülések várhatóak voltak, a ló szerzett pár hámsérülést, talán húzódást is, de ezek hamar gyógyulnak.

2011. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!