Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek rossz ötlet lenne...

Szerintetek rossz ötlet lenne ha ezentúl szőrén mennék ki terepre?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akinek van 2 lova. Az ismerősöm tud lovagolni, de inkább csak magától tanulta meg. A lovait szintén Ő lovagolta be.

Én tanultam lovagolni, minden jármódban biztosan érzem magam a nyeregben, woltizs-hevederrel is sokat lovagoltam.

Vele olyan 95 %-ban lépésben és 5% ügetésben megyünk terepre, vágta egyáltalán nincs.

Ezt a lovak már megszokták teljesen, viszont csizmasegítség nélkül lovagol a lovakon.


Nem lesz furcsa a lónak?


Egyébként évek óta ismerem és lovagolom a lovakat.


2011. nov. 12. 21:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék szőrén menni, mert így nem utazgatnék annyira a lovon.
2011. nov. 12. 21:27
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Egy patraccal is kimehetsz. Szőrén veszélyesebb, mert leeshetsz
2011. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Patrac nincsen sajnos, csak sima nyereghez való heveder.
2011. nov. 12. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Persze menj én is mindig úgy járok ;)
2011. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
ja és ha megindul a ló add neki a szárat kapaszkodj, szoríts és engedd el magad *-* :)
2011. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

2: Válaszoló: LOL. Mindenhogy le lehet esni x)


Kérdező: Szerintem nyugodtan menj ki :)

2011. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Én szoktam nyereg nélkül kimenni terepre, de nem is ma kezdtem a lovaglást. Lóról így is úgy is lehet esni, de tény, hogy talán így sanszosabb a leesés.
2011. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
csizmasegítség nélkül nem lehet lovagolni!Ez kb akkora hülyeség mint kocsit vezetni kormány nélkül.Ha normálisak a lovak akkor kimehetsz szörén is de ha bolondok akkor jobb a nyereg.
2011. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hosszú idő után ültem újra rá, elfelejtettem, hogy nem tehetem oda a vádlim, hát majdnem kiugrott alólam.
2011. nov. 13. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit ti vagy te csináltatok eddig, az micsoda ,ahogy irtad milyen jármódban mentek, 95százalékban, az ilyen kérdéstől egy igazi lovas, frászt kap, ne haragudj de lépésben az nem lovaglás ,inkább tevegelés.
2011. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!