Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek mi a kedvenc lófajtátok...

Nektek mi a kedvenc lófajtátok? És miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Már mint úgy körül belül, csak azt nem hogy úgy melyik a nyugodtabb, stb.. Nekem is a kedvencem a Nóniusz, csak ti melyiket ajánljátok?
2011. nov. 19. 19:40
 12/24 anonim ***** válasza:

Ja értem, bocsi! Könyvek!!

Amúgy atól függ mire kéne. Hobbira? Mert akkor kiváló a nóniusz, furioso, lipicai, magyar félvér (általában), magyar sportló, kisbéri... És még sok sok fajta. De ne felejtsd el hogy ez nagyrészt egyén kérdése is. Mert lehet egy arab telivér nagyon nyugodt még egy furioso ki akar vinni a világból, de ez általában nem jellemező.

2011. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen, hobbira kell nem versenyekre..:) Szoktam nézegetni a neten 220.000 -ért láttam egy Arab félvér jellegű-t, és eddig futószáron is volt gyerekekkel, nem hiszem akkor hogy valami vad ló lenne, eddig ő viszi a pálmát. [link]
2011. nov. 20. 16:29
 14/24 anonim ***** válasza:
látszik a szerkesztett képeken hogy foglalkoznak vele <3 nekem tetszik , de nekem nem éppen lovaglásra hanem csak úgy kinézetre a hidegvérűk tetszenek mert azok olyan kis vaskosak...a sport meg a nóniusz is szép csak azok olyan soványak a gondozás, lovaglás miatt bár hobbyra a hidegvérű is jó :)
2011. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nekem van egy keverék lovam, de nem tudom afajtáját, mondják, h van benne hegyi ló, arab és lipicai...De nekem nagyon teccik a Budweiser, Ahal-tekini, Shire..meg a gyors lovak :)
2011. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
[link] és ő?
2011. nov. 22. 16:01
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát figyelj mindkettő még szinte csikó. Kizárt hogy ezek a lovak nyugodtak lennének egy kezdő alatt. De elképzelhető!

arab telivért nem szokták kezdő lovasoknak ajánlani. Ha el van nyomva valahol akkor is benne van a robbanékonyság. Inkább nézd meg ezt a lovat, vagy a további hirdetéseit!

[link]

2011. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
igen, ő nagyon szép, köszi a választ, csak a maximum 300.000 -lehetne, de megvenni is csak jövőre fogjuk.még elég sok tetszik.
2011. nov. 22. 17:22
 19/24 anonim ***** válasza:
a lovasok.hun elég gyorsan keltek el azok amiket én néztem ki magamnak , most sajna keresgetek de biztos azt is lecsapják előlem, most arra akartam célozni hogy ha most kinézed akkor gyorsan hívd fel az el adót mielőtt álmaid lovát más veszi meg (mint nekem) :( :)
2011. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
igen, sajna.. gondolom egy év múlva már nem lesznek ott amiket kinéztem, de talán találok újat akkor. :)
2011. nov. 23. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!