Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik sulit válasszam? (lovas)

Melyik sulit válasszam? (lovas)

Figyelt kérdés

Pontosabban; Ti mit választanátok.?

1. verzió: Kaptok egy lovat ballagásra, de a ló miatt gyengébb suliba /lovas/ kell menned, mert nem koleszos.

2. verzió: Nem kapsz lovat ballagásra, viszont mehetsz a jobb suliba, ami koleszos..

A koleszos megoldást nem szeretném lóval, szerintem értitek, hogy miért..

~~~~~~~~~~~

Valamint lenne egy olyan kérdésem, hogy normális, ha attól félek, hogy a lovamnak nem fogom tudni, hogy mikor kell féreghajtó, körmöltetés, egyéb oltások? Ezt honnan fogom tudni? :S


2011. nov. 18. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy lovagolni akarsz, vagy tanulni!Magadnak veszed a lovat,vagy másnak?!Ezt nem poénnak szánom, de vidd magaddal a lovat, ha van lehetőséged az ottani bértartásra, és lovaglásra. Annak nem sok értelme van,sőt semmi, ha hetente egyszer felülsz rá!Abból csak problémáid lesznek.Ha kicsit számolsz csak egy középiskolával, az négy év, egyetem, főiskola újabb négy-őt év. Gyakorlatilag van egy lovad, kilenc évig, amivel semmit sem tudtál kezdeni.Kilenc év alatt egy vagyont kifizettél azért, mert neked van egy lovad!A most megkapott lovadat nem fogod tudni négy-kilenc évig hibernálni! Minek a ló, ha semmit nem tudsz vele kezdeni?Ha most megkapod a lovat, feltételezem, hogy nem hároméves csikóról van szó, egy tizenéves lóval, ami addig semmit nem dolgozott, mit fogsz kezdeni?Ezek csak kérdések részemről, de dönteni neked és a szüleidnek kell!!
2011. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én lóbolond vagyok, és ezért gondolt át amit most írok.

Abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy ha nincs időd a loavadra akkor értelmetlen hogy legyen. Neked is és a pacinak is csak szenvedés. Én az első lehetőséget választanám, de neked kell tudni, hogy mit akarsz. Ha tényleg szereted az egész lovazás témát (direkt nem lovaglásnak írtam) akkor szerintem megéri az első verzió. Körmölni meg 6-8 hetente kell, oltások évente, féreghajtó asszem évente meg ugye ha dörzsöli a farkát akkor rendkívüli időpontban. Ha lovardában tartod akkor nem nagy kunszt. Csak tényleg ne hanyagold el ha már meg van. Az senkinek sem jó.

Remélem segítettem :)

2012. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!