Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladtuk az egyik lovaonkut....

Eladtuk az egyik lovaonkut. Nagyon hiányzik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eladtuk elég messzire a lovunkat! sok volt ná;unk a ló, de helyébe vetteünk egy másikat!

A ló helye nekem nem nagyon tetszik :( Van mellete egy tartka ló és bocik is közel vannak hozzájuk...Kocsiba fogják majd a lovunkat és megvan kötve meg karámba sem lesz kiengedve...Ngyon sajnálom és szerettem is meg nagyon szép ló volt...Mit csináljak? Nem rosz hely az nemki..nem lem haragszik ránk..? Meg az én lovam legjobb barátnpje volt és nagyon konyíit a lovam mivel az új ló mellé került!!! Nem rossz neki..? Nem fejelt minket?


2011. nov. 27. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkötve, karám nélkül? A legsz@rabb. Ő nem haragszik rád, de te haragudhatsz magadra, hogy így tartasz lovat!
2011. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pf... Megválogathatnátok, hogy hová adjátok el a lovat... Az tökmindegy, hogy nézett ki, meg milyen volt, akkor sem tartanám így... Legközelebb gondoljátok meg jobban...
2011. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Például ne nyafogj. Amin nem tudsz változtatni, azon semmi értelme rágódni. Tanulj belőle, legyél okosabb, ha majd a te kezedben lesz a döntés, addig meg kíméld meg magad az önsajnálattól.
2011. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak 13 éves vagyok...Én rám nem halgattak a szüleim..:( De a lába rossz volt neki...és senki sem akarta mevenni ez miatt..hála vki megvette...de ez a bácsi szereti a lovakat...kocsiba fogja majd...van egy pajtása...etetik rendesen meg tisztítsák...csak nincs karám se kiveztve..megvan kötve...én nem akartam eldani..de sok nálunk a ló nagyon drága is ez....meg rossz volt a lába és nem volt belőle semi haszon...csak bent ált...nálunk volt lovagolva..de akkor is fájt a lába...De meglátogatjuk majd...
2011. nov. 27. 23:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát de más nem akrta megvenni..akkor várhattunk volna rá...én nem mondhatok semmit kicsi wok...éd kevés a pénz..de csak kérdek vaalmit és mgjobban elszomorítatok..:(
2011. nov. 27. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj! Sajnos már megtörtént, ezen nem tudsz változtatni. :-( Nem biztos, hogy olyan rossz lesz a lónak. Az ilyen bácsik sokat mozgassák őket kocsiban. Tudom nem az igazi, de biztos törődni fog vele és szeretni fogja. Ha engedi, akkor majd látogasd meg a szüleiddel, vagy felnőtt kísérővel....

Azt írtad lett helyette másik, de akkor ezek szerint azért nem az anyagiak gátoltak, hogy ne tartsátok meg. Nem akarlak elítélni,csak kérdezem. :)

Azért remélem ezt az újat nem fogjátok csak úgy eladni rossz helyre.

2011. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Istenem miért kell bántani??

Nem ő dönti el hogy hova adja el a család a lovat mert egy gyerek!

Nem lesz annak rossz helye, akkor az lenne ha igaz lenne karám sőt legelő de fél nap menne nyereg alatt mint iskolaló!

És az jobb lenne ha vágóba ment volna??

2011. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha fáj a lába, és lovagolni sem lehet, hogy megy majd kocsiban? Egyébként vannak lómenhelyek, ahová beadhatod a már lovaglásra nem alkalmas lovad, hogy ott nyugdíjazódjon...
2011. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami a lovaddal történt, de majd meglátogatjátok, gondolj rá sokat. És szeresd az új lovat, őt meg (tudom gonoszul hangzik) próbáldd meg elfelejteni. Nekem is van egy idő lovam, nem is tudom mi lenne velem ,ha ő nem lenne:(
2011. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lómenhely. Az egy nagyon jó dolog, de az emberek többsége nem így gondolkodik. Az emberek többsége úgy gondolkodik, hogy ha egy lómenhelynek adod a lovat, akkor az olyan, mintha a ló árát kidobtad volna az ablakon. Ha pedig nem vagy milliomos, akkor nagyon is jól jöhet az érte kapott pénz, és mint ahogy a kérdezőék is tették, vettek helyette másik lovat. Amúgy régebben nekem volt egy lovam, aminek voltak enyhébb lábproblémái, de kezeltettük, és versenyezni nem, de hobbira nyugodtan ellehetett lovagolni semmi gond nélkül.
2011. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!