Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hiányzik a kutyám, hogyan tovább?

Hiányzik a kutyám, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja, hogy meghalt. Nézegetem a gazdára váró kutyusokat, de igazán egyik se kell. Főleg azért, mert a család nem akar több kutyát. Fél éven belül többször is leszek az otthonomtól távol több hétre, így a kutyust addig megbízható emberekre kellene bíznom. Bár egy kutyusnak annyira nem lehet megrázó egy idegen környezet a gazditól távol, vagy mégis? Nehezen teszem magam túl a dolgokon, így vagyok a kutyám elvesztésével is.


Adjatok valami tanácsot. Köszönöm


2011. okt. 3. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Megértelek, hogy hiányzik. Sajnálom.

Ne siettesd a dolgokat, várj még az új kutyussal. Meg fogja érezni, hogy egyrészt bánatos vagy, másrészt, hogy nemigazán vele foglalkozol. Ráadásul, ha több alkalommal több napra is el kell utaznod, azt ő is megsínyli. Ne vigyél most haza újat, várd meg ezt a fél évet, amíg a többszöri utazgatás időszaka elmúlik. Neked is jobb lesz, és az új kutyusnak is.

2011. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi az igaz és őszinte válaszodat. Szerintem is ez a helyes megoldás, csak töketlenkedek.
2011. okt. 3. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, megértelek... Szerintem se siettesd a dolgot, annyi gazdára váró kutya van a világban és persze annyi alom is, ha azt szeretnéd, hogy egyszer majd eljön a nap, amikor az egyiknél úgy érzed, hogy hazavinnéd, és akkor majd a többi dolog is elrendeződik magától.

És nem baj, ha nehezen teszed túl magad rajta. A társad volt, el fog tartani egy ideig. Ne siettesd, az érzéseket úgysem lehet. És még egyszer, nagyon sajnálom.

2011. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is sajnálom ,nem egyszerű


tesóm kutyája 2 éve pusztult el és most nyáron érezte azt hogy jöhet az új kutyus amúgy nekem már volt egy kutyám egyidősek voltak de sajna egy daganat miatt elkellet altatni 7 évesen :( az én kutyám most 9 éves és augusztusba vettünk mellé még egy új kiskutyát tegnap volt 4 hónapos :)


szerintem is várj még vele , az idő ha nem is mindent de vannak dolgok amin segít pl ezen is

2011. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!