Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak? Nagyon hiányzik

Mit csináljak? Nagyon hiányzik

Figyelt kérdés
Az ismerősömnek van egy lovardája,ahova bekerült egy ló és nagyon beleszerettem,de pár hónap múlva megvették és azt az illetőt is ismerem,de nagyon messzire vitték és hiába nyaggatom a szüleimet,nem hajlandók elvinni.Segítsetek!
2011. okt. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
mit lehet ezen segíteni? ha ismered az illetöt akkor beszéld meg vele,hogy vigyen el egyszer vagy ha olyanok a körülményeid menj el egyedül.
2011. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérsz egy hozzátartozót, vagy barátot, hogy vigyen el, és ha úgy adódik, akkor a zsebpénzedből is szánsz rá. Ez csak egy példa. Ha kiskorú vagy, akkor felnőtt nélkül ne menj!
2011. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha vagy már 15, fogsz egy barátnőt, felültök a vonatra, aztán elmentek... Ott meg kimegy elétek az illető, vagy ha olyan, akkor elmentek gyalog... Valahogy csak meg tudod oldani:O
2011. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nemrég hasonló helyzetben voltam. engem sem akartak elvinni, végül úgy egyeztünk meg, hogy a benzin felét fizetem a zsebpénzemből. esetleg rajtad kívül nincs valaki aki szintén nagyon szereti azt a lovat? mert akkor 3felé is oszthatnátok a benzin árát. de mielőtt mennétek azért kérdezzétek meg a tulajt hogy elmehetnétek e meg hogy egyáltalán otthon vannak, nehogy fölöslegesen menjetek.
2011. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!