Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az airport...

Mi a véleményetek az airport ranchről? (17. kerület)

Figyelt kérdés
leginkább a bértartás érdekelne, de ha esetleg csak lovagolni jártok oda, akkor is mesélhetnétek a hangulatáról, felszereltségéről :) köszi
2011. nov. 30. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért már választhatsz jobbat.rosszak a bokszok,fa tákolmányok.és a lovak is vékonyak.
2011. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
esetleg van ötleted, hogy a környéken melyik lenne jobb választás? pl hallottam közvetlenül az airport szomszédságában egy másik loviról, azt nem ismered véletlenül?
2011. dec. 1. 15:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért??? Valszeg a hely miatt, mert az gyönyörű. Nálunk egy óra két ezer. És ennél sokkal magasabb szintű az oktatás, jobban vannak lovagolva a lovak, és jobban vannak etetve. Sokkal szebbek az istállók. Ez tiszta pénz kidobás!!
2011. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Mondjuk ez se olcsóbb, sőtt sztem drágább is, de ha kiszúrtad magadnak azt az ocsmány helyet akkor nézd meg ezt!! :))

2011. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
félreértettetek, engem csak a bértartás érdekelne. van saját edzőm, lovasoktatásra nincs szükségem. a bértartás 40ezer, ezen a környéken ez drága??
2011. dec. 1. 16:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem az nem drága. Viszont érdemes azt megnézni hogy a lovak hogy néznek ki. Nem első sorban a pénz számít, hanem a lovak állapota. Lehet 80.000 is a bértartás budapest és környékén de lehet hogy sovány, cingár lovak vannak akikbe csak szállni jár a lélek! Nálunk a bértartás is olcsó 35.000 mégis nagyon szép lovaink vannak. Nem ilyen szottyadt lovak! Egyébként miért pont reptér tanya? A közelébe van a reptér?? Ez a név engem nagyon taszít...
2011. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló miért írja, hogy szottyadt lovak, amikor élőben nem is látta a helyet?

Amúgy igen, reptér mellett van.

Pár évig ott lovagoltam, csak jót tudok róla mondani. Bértartásban nincs tapasztalatom.

Az osztály lovaglások alkalmával nem csak a szokásos feladatokat csináltuk, hanem autó gumikat is kellett kerülgetni, meg oszlopokat is felállítottak, ami szűkült, stb. A boxok tiszták voltak. Gyönyörű és változatos terep van a környékben. Rendszeresen szerveznek több órás terepet, egy napos túrát, házi versenyeket.

2011. dec. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó oké. Nem mindegyik szottyadt na de képeket nézegetve itt valamit nagyon elba*nak. És ezt elsősorban az etetésre értem! [link] Rögtön az első kép. Én nem mernék mutogatni egy ilyen állapotba lévő lovat. Ez is a helyről árulkodik!! 16. kép: A lovaknak nagyon vékony a nyakuk és aránytalan a testük. Rossz nézni. Ráadásul nem egy ló néz ki így. 29. kép: Így senki nem tanul meg önállóan lovagolni, hogy a lovak már megszokásból csinálják a dolgokat és végig egymás seggét látják. Ez kb. olyan mintha futószáron lenne csak veszélyesebb, mert ha egy ló megijed akkor az összes befásult ló is. Jó oké, van egy pár szebb ló is. De nem értem itt csak osztályba lovaglást csinálnak. És miért van az összes lovas keze az egekbe?? Miért nem fognak megfelelő szárat? De már egyedül lovagolnak...


A hely ahol van és a terep viszont páratlan!! :)

2011. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"osztály- és terep lovaglást biztosítunk" Hát önálló lovaglásnak nyoma sincs. Csúnyák a lovak, és alapszintű az oktatás. Szép hely viszont!
2011. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!