Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem ugrik el túl messziről?

Nem ugrik el túl messziről?

Figyelt kérdés

Egy régebbi videót nézegettem vissza, és azt állapítottam meg, hogy lehet, hogy nagyon messziről ugrik el egy 70-80 centis meredekhez képest, nem? Válaszokat köszi :D


Kép: [link]

Bocsi a rossz minőségért!


2011. dec. 1. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:

+ itt a következő képkocka:

[link]

2011. dec. 1. 19:03
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kicsit, hanem baromi távolról ugrik el. az ideális elugrási pont kb annyi, mint az akadály magassága, plusz-minusz 40cm
2011. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ejha... Hát azt merészen bevállalta a ló :')

Nagyon távolról ugrott el!

2011. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi :D

Igen, eléggé bevállalós a kislány, kivéve, ha terepre megyünk :S :)

2011. dec. 1. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolom, hogy fiatal a ló? Mert ha igen, akkor teljesen rendben van így. Nagyon messziről ugrik, de ha messziről bátran bevállalja, akkor később, ha a távolságok helyükre kerülnek, akár egész ügyes ugró is válhat belőle. Kevésbé hiba, ha messziről ugrik el, mint ha betopog alá.
2011. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát 5 éves :D
2011. dec. 1. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
nem. ez normáélis 5éves lónál,és gondolom ez az "első" messziről ugrás volt.nálunk is van egy ilyen ló , 13 éves és tud ugrani,ilyen kis p*cs akadájnál meg nála természetes :)látszik még hogy a lóü tanul , majd megtanulja hogy hol a helyes elugrási pont :9 de ez jobb mintha közbetesz
2011. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kicsit messziről ugrik el.De végülis nem sok hiányzik a normális ugrástól.:)
2011. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!