Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglónadrágos kérdés?

Lovaglónadrágos kérdés?

Figyelt kérdés

Másfél éve lovagolok, van 1 kobakom, kesztyűm, illetve lábszárvédőm. Általában szűk szabadidő nadrágban lovagolok. Lovagló nadrágot nem akar anya venni, mert

1. drága.

2. abban a korban (13) vagyok, ahol egyik héten vagyok 60 kg, másik héten meg 45.. Szóval a lovagló nadrág nem lenne tartós..

Ti mennyi idő után vettetek lovaglónadrágot?


2011. dec. 1. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1. Anyira nem drága, ha úgy nézed, azért nyúlik is, meg tarósabb is, mint a melegítő.

2.Én 14 vagyok, de nekem nem változik a súlyom, nem tudom, hogy a tied hogyan változhat :D Én az első lovaglónadrágomat kb 4 éve kaptam (de akkor már 4 éve lovagoltam), és csak most nőttem ki, a dechatlonba vettük. Szóval nemsokára jön a karácsony, kérjél egy lovaglónacit.

2011. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Úgy egy éve lovagoltam, miután lovaglócuccokat kaptam. Azelőtt biciklis sisak, téli csizma, és szabadiőnadrág :D


De most már nem tudnám azt a párosítást hordani, sokkal optimálisabb és kényelmesebb a lovaglócucc, ha nem is tűnik olyan nagy sansznak.

2011. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Vagy nézhetsz használtan lovasok-hun is, ott elég sok van :)

Mekkora méretet hordasz egyébként?

2011. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is a lovasok.hu-t ajánlanám, olyannyira, hogy már szinte semmit se kell vennem boltban (felszerelést), mert annyi minden kincs van ott :D
2011. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha közel laksz hozzánk, és kb 152 es méret jó rád, vagy egy kicsit nagyobb, akor én tudok neked adni nacit! Nem a legújjabb, de a céljának tökéletesen megfelel. :D
2011. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem anyum imád turkiba járni, ő szokta venni a gatyákat, csomószor van ilyen 100 forintosban is, az ilyeneket megveszi akkor is, ha nem jó nekem, valakinek ismerősök között valakinek biztos jó lesz.


Szóval, ha esetleg a tiéd is szeret turizni, rá lehet izzítani a témára, vagy elmennél vele. :D (de elég ritkán van mostanában sajnos, eléggé előválogatják már ezeket)

2011. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Linket küldenétek..?

Hozzánk legközelebb a Horze van, ott biztos nem veszünk elsőnek, mind 20.000 felett van.:S

Utolsó: Hol laksz..?

2011. dec. 2. 19:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár (de csak laktam, szüleim még mindig)
2011. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálam is van egy felesleges, mondjuk az ülepnél el van szakarva, így kell vele egy kicsit dolgozni, de utána használható lesz :) Szóval ha az jó...
2011. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Somogy megye
2011. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!