Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A hereltek is ˝megerzik˝ a...

A hereltek is ˝megerzik˝ a mensit?

Figyelt kérdés
mintha olyat olvastam volna, hogy a menek igen. A kancak, hereltek is? Esa igen, jo, vagy rossz iranyba befolyasolja a viselkedeset?
2011. dec. 3. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Mensit? -.-" Jézus. A lovak sárlanak. A mének megérzik és a heréltek is. A kancákat nem izgatja. Általában rossz irányba. A heréltek is meg akarják hágni a kancákat és ilyenkor agresszívabban védelmezik őket. A mének kezelhetetlenné is válhatnak.
2011. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első, félreértetted, a lovas mensiéről van szó.. am én is hallottam már ilyet, hogy a mének agresszívebbek, durvábbak ilyenkor. szerintem érzi a kanca meg a herélt is, hiszen a szaglása nemtől függetlenül jó. a reakció pedig sztem egyedfüggő, bár én soha nem vettem észre semmilyen változást
2011. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én heréltet simán ellovagolok,meg egy mént is ugyanúgy és semmit sem csinál
2011. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Az én kancám olyankor megértőbb :D
2011. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A sajátomra gondoltam, tudom, hogy a kancák sárlanak. Csak eszembe jutott, de nem nagyon vettem ma észre rajta semmit, szóval szerintem nem érdekelte. Csak kíváncsi voltam, hogy ha a mének észreveszik, akkor a többiek is? Volt aki írta, hogy a lova hamarabb tudta, hogy terhes, mint ő, előtte kergetni kellett a karámban, hogy meg lehessen fogni, ahogy megfogant a baba, csak odasétált, és a napig, amíg meg nem született, egy rossz mozdulata nem volt, aztán visszatért a régibe..:D
2011. dec. 3. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a te menstruációd kicsit se izgatja őket! Másra állnak rá. Ugyan is ha észre vetted akkor a kancákból nem a vér dől! XD -.-
2011. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pff. Senki nem beszel beindulasrol, arra voltam kivancsi, hogy befolyasolja e ez a viselkedesuket, mint pl ahogy a babat is erezte.. Ja es sajnalom, hogy anyukad nem tanitott meg normaois stilusban valaszolni, ajanlok figyelmedbe valami nevelesi tanacsadot, aki majd segit. A tobbieknek meg koszi:)
2011. dec. 4. 17:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért a mén mit csinál ha a lovasának meg van? (nem kötekedésből) csak mert én nem észleltem eddig semmit. :D
2011. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Annyi van, hogy a mének megérzik, ha a (nő) lovasuknak megvan a havija, és ilyenkor némelyik hajlamos hülyén viselkedni. Szerintem a heréltekkel nincs ilyen probléma, enyém sosem csinál semmi különöset, amikor "olyan napokon" megyek ki hozzá.
2011. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.
2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!