Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lovardáról?

Vélemény erről a lovardáról?

Figyelt kérdés
Http://www.millerilovastanya.hu/index. Html
2011. dec. 8. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz: [link] ?

Csak mert te nem linket adtál.

2011. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nemtetszik.
2011. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsi! :) [link] Itt van!
2011. dec. 8. 20:17
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2011. dec. 8. 20:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Képek alapján nem rossz, családias kis helynek tűnik, ennél gagyibb helyen kezdtem lovazni, mégis elvoltam évekig. :)
2011. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kellemes helynek tűnik. Lehet nem a leges legjobb, de a tereplovaglási lehetőség nagyon szépnek tűnik. Az oktatás minőségéről nem tudok mondani semmit, de remélhetőleg az is jó.
2011. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tetszik!!
2011. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igazából a lovaikról semmit nem írnak, a lovairól képek egyáltalán nincsenek.. de egy haladóbb lovasnak jó lehet..

Meg elég kemény lehet a lovak szája (az összesen martingál)

de olyat nem írnak ki hogy pl: melyik milyen ló mire számíts ha oda mész stb.. ami szerintem fontos, bár én nem nagyon lovizok mert itthon vannak és mindig voltak is lovak szóval itthon tanultam mindent,de mivel nem nagyon látom hogy mi hogy én ha full kezdő lennék keresnék jobbat! ;)

2011. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát én megnéztem a klubtagokat és egy csomónak saját lova van. Szóval szerintem nagy része saját ló.
2011. dec. 9. 13:50
 10/15 anonim ***** válasza:

A lovak szájának keménysége és a martingál használata között semmiféle összefüggés nincs.

A hely kellemesnek tűnik, tetszik, hogy sok a fiatal lovas, mivel nincs messze tőlünk, lehet, hogy meg is nézem személyesen, ha legközelebb Szolnokon járok. Ugyan nem lovagolni tanulni szeretnék, de mindig gyűjtöm a jó ötleteket, na meg a lovas ismeretségeket is, sose lehet tudni, mikor jön jól. :-)

Persze egy honlap alapján nem lehet az oktatás színvonaláról véleményt mondani, de első ránézésre olyan hely, ahová az ember szívesen elmegy.

2011. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!