Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lovardáról?

Vélemény erről a lovardáról?

Figyelt kérdés
Http://www.millerilovastanya.hu/index. Html
2011. dec. 8. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem nagyon köszönöm! :))

Azt hiszem el fogok menni. :) És a lovak?A lovakról mi a vélemény? Mm sok olyan lovardát raknak ki ahol elég gyalázatosak a lovak. Szerintem itt szépek. Szerintetek?

2011. dec. 9. 16:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ismerem a helyet. Főleg bértartással foglalkoznak, kevés iskolaló van. Akinek saját lova van ugró edzéseken tud részt venni. Akadályparkjuk van elég komoly, kivilágított homokos pálya és a lovarda a Tisza parton van közvetlen. Az edző -háát_nem a legkomolyabb de versenyzett pár évig szóval van egy kevés tapasztalata. Ha díjugratásban gondolkodsz és Szolnokon akkor inkább Hargitai Jánost keresd meg a Nagysándor József úton.Ő nagyon komoly szintű edző és sok lova van. Ha hobbilovasként gondolkodsz akkor Rákóczifalván van egy nagyon családias hangulatú lovasudvar egy ismerősöm oda hordja a gyerekeit és nagyon dicséri.
2012. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ki ő! Inkább nem kérek belőle. Én mint sóher ismertem meg. 8000 Ft-ért szállította el barátnőm lovait egy közeli településre. Ahol csak tud ott egy kicsit is többet csikar ki az emberből! Tudom hogy jó edző mert barátnőm hívta magához hogy átvegye az edzésüket. Elég komoly eredményeket értek el a lovával (nem verseny szempontjából).

A ló lehúzta az akadályról és a nyár végére simán vitték a 110 cm-es oxert. :) De én inkább valami nyugisabb helyet keresek! :) De nem emellett döntöttem! :)

2012. jan. 7. 22:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményét az előttem szólónak, Hargitay az egyik legjobb ma Magyarországon. Emellett még jó fej is, én nagyon szeretem. Kiváló lovas és mint ember sem mondhatok róla rosszat, nekem még csak segített, önzetlenül is!
2012. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy végül hova mentél lovagolni tanulni?
2012. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!