Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményed erről a lóról?

Mi a véleményed erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 3. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
sztem nagyon jó árért van egy nagyon jó ló, sztem érdemes megvenni
2011. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
39%

Hát ez egy igen jó ló..:O :D

És tényleg, az ára se túl magas.

2011. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, az előzőeknek hol a szeme, de én nem tudnám felelősséggel kijelenteni, hogy igen jó ló. A képek, videó, leírás alapján egy jó hobbilónak néz ki, viszont, mint ilyen, szerintem drága. Viszont szép.
2011. dec. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Ennek a lónak a mozgásába semmi extra nincsen csak tele az agya és rohangál körbe a karámba ,ezt bármelyik ló megtudja nem egy kimagasló mozgású ló.Az lehet ,hogy végez valami munkát mert jó erős,ívelt a nyaka viszont egy picit rövid .A fejéből itélve talán van benne valamenyi lipicai is,szerintem sportra nem alkalmas max hobyra és az ára is sok.
2011. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Azon a 475 ezren jót mosolyogtam. Nem néz ki rossz lónak, de azért ennyi jónak se, pláne a mai gazdasági helyzetben. Én 300nál többre semmiképp nem értékelném, de még az is sok lehet.
2011. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ennyit nem adnék egy lóútlevél nélküli lóért.
2011. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Nincs lóútlevele, származási lapja, nem tisztavérű, nincsenek róla lovas alatti képek, sem fogatos képek, csak szaladgál a karámban, mint a veszett, de erre sajnos minden ló képes. Felépítésével nincsenek gondok, jó erős, testes, nekem az eleje kicsit merevnek tűnik, de ez részletkérdés. Nem extra mozgású, még azt sem lehet mondani, hogy valami csodás küllemmel rendelkezik, mert nekem ő azért erősen az átlag jól táplált kategória. Nem látni, milyenek a lábai, hogy viselkedik nyereg alatt, vagy kocsiban, az egyetlen ami kiderül, hogy jól kijön a többi lóval, szval nem lesz gond az antiszocialitással. Abból, hogy nyakon sütött, nekem nem jön le, hogy jó a származása.

Hobbyra biztosan nagyon jól megfelel, mert kocsiban és lovas alatt is megy, állítólag jó a szája, és készséges, kényelmes. Mindezek ellenére, én drágállom. Az a 475e így indokolatlan.

2011. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
250-300.000 -nél többet soha nem adnék érte =)
2011. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Max 200 000! A lóval magával nincs baj, mert jó húsban van és formás is. De van ott egy kis bibi, hogy

"származása jó (nyakon sütött)" papírja meg nincs? Miért? Nincs útlevél? Oltások, féregtelenítés meg volt? Sok a kérdés... ha nem kapsz rájuk kielégítő választ, max 200-at adj érte! :)

2011. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is kicsit drágállottam.
2011. dec. 5. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!