Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek én milyen lovas...

Szerintetek én milyen lovas vagyok? :D (sokan kérdezték tudom)

Figyelt kérdés
Tehát :D Augusztusban volt 5 éve hogy lovagolok, rendszeresen, nem volt egy hétnél több kihagyásom. Amikor elkezdtem lovagolni versenyekre jártam futószáras és díjlovas (D1) kategóriában indultam. Ezt sajnos abbahagytam, edzőm kellemetlen személyisége miatt(finoman szólva). Mostanra körülbelül 10-12 szer estem, kétszer kezem törtem egyszer vállat rándítottam :D Kétszer estem lóval együtt, bukfencben, terepen, vágtából. Tudok vágtázni, gallopozni, minden eddigi oktatóm azt mondta hogy szép az ülésem, a sarkam nagyon szépen mélyen van. Ültem már fiatal 4 éves csikón, akin én vágtáztam először terepen, illetve most nemrég egy 3 évesen én ültem először:D Ugrattam már, a maximum 95 cm volt. Kérédsem az hogy milyen lovasnak számítok. :D Tudok egy két képet küldeni ha kéritek :DDDD köszönööm.
2011. dec. 16. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lovas vagy, aki nem tanulta meg az alázatot és a szerénységet. Ez az egyik alap pillére az egésznek. Lehet jó lovas vagy, de ha alázat és szerénység nincs benned, akkor nagyon az alja vagy.
2011. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
Én 9-éve lovagolok 3/L wok! Nem vagyok énse valami nagy tudós...am én már (betörtem) idomítottuk aoámmal.....de én lovagoltam be... 2-lovat, mivel én vok a legkisebb és énis egyben a legkönnyeb...de ez nem sámít :DDD Biztos ügyes vagy, ha már versenyre is jársz...szerintem biztos kiestél a lovaglásból azok után , h leestél és eltört a kezed...úgy gondolom nem vagy olyan magazbitos mint voltál....mert azért gondolom bárot vagy, ha ilyen esések kelésekről mesélsz (:...Szerintem ha minden héten lovagolsz+lovaddal együtt működsz akkor biztosan javultok mind a ketten...szerintem bárot, ügyes és biztos jó lovas is....
2011. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elnzését nem 3 hanem 13! :DDD
2011. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
még egy hiba *apámmal...gyorsan írok, tehát sok is a hiba...
2011. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jól írják az előttem szólok! Alázat, szerénység! Én sem dicsekedem, és hírdetem minden oldalon és minden mondatomban, hogy hány betöretlen lovat ültem meg, ültem már 1 éves csődör csikón is, és aztán? Ha csak azért lovagolsz, hogy felvágj, akkor annak nincs értelme!
2012. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Kérédsem az hogy milyen lovasnak számítok"


Nagyképûnek...

2013. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező ( ez nem ehez a kérdéshez kapcsolódik ) : de én se értem hogy miért nem lehet ezen az oldalon normálisan válaszolni. én soha nem írok sértő dolgokat . ha egy kis hülyeséget is írtál a kérdésedbe már akkor "lecsesznek". képzeljétek el ha ti kapnátok ilyen üzit ... és miután meggyőződtetek arrol hogy a válaszotok kicsit sem sértő csak akkor küldjétek el . ez csak egy tanács ....
2013. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
de ez a kérdés ténleg nem valami szerény ...
2013. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!