Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas talaos kerdesek?! Pls...

Greenpeace kérdése:

Lovas talaos kerdesek?! Pls help! Tobb lent!

Figyelt kérdés

Mire gondoltam?


Magyar fajta, igáslóként használják, nagy teherbírású, mozgékony, tanulékony. Kevés bokaszőr, dús sörény és farok jellemzi. Melyik lófajtára gondoltam?

Szintén magyar fajta, de hátaslóként hasznosítják, elegáns megjelenésű, kitűnő ugróképességgel rendelkezik. Tömeges, arányos, jól izmolt testalkat jellemzi. Melyik lófajtára gondoltam?

A Missuori ügető lófajta különleges jármódja. Melyik jármódra gondoltam?

Általában barna színű, de lehet világoskék is, színe nem befolyásolja az adott szerv működését. Mire gondoltam?

Szavatosságát, tápanyagtartalmát kb. 1 évig őrzi meg. Általában szárítva etetjük. Mire gondoltam?


2011. dec. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem az első a magyar hidegvérű
2011. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A missouri lóhoz: Fox trot

Magyar lófajta hátaslóként elég sok van de szerintem: Furioso.

A barna, világoskék: A ló szeme. Albínó lovaknak van világoskék amúgy barna kivétel nélkül, és ez nem hátráltatja a lovat.

Szerintem: Lucerna.

2011. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar hidegvérű vagy muraközi ló

Furioso-north star (de hívják mezőhegyesi félvérnek is) esetleg: Gidrán, Kisbéri

azt nem tudom

szem

széna

2011. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosziiii imádlak titekt!
2011. dec. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!