Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha én nyugodt leszek terepen...

Ha én nyugodt leszek terepen akkor a lovam is az lesz?

Figyelt kérdés
A lovam nagyon sietős főleg visszafele, de észre vettem hogyha nem figyelek oda rá hanem barátnőmmel beszélgetek akkor nem siet annyira.
2011. dec. 17. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze a te lelkiállapotod a lovadé is ;)
2011. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha izgulsz, pörögsz, az rá is átragad, de ha nyugodt vagy az is átradag rá. Legalább is valamilyen szinten :)
2011. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De valami miatt mindig gyomorgörcsbe vagyok előtte pedig tudom hogy a ő a világ legbátrabb és legbiztonságosabb lova és én megbízok benne, mégis ez van. Volt már egy pár rossz emlékem tereppel de nem tudom hogy nyugtassam meg magam...

Akkor ezért lehet ideges amikor előkészülünk terepre, mert akkor vagyok csak igazán ideges. :S De megpróbálom magam megnyugtatni.

2011. dec. 17. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem terep előtt segít ha halkan énekelgetek...általában lassú számokat...az mind a kettőnket megnyugtat.
2011. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja halgass zenét, valami nyugisat, lehetőleg ne ilyet : http://www.youtube.com/watch?v=hfC4Mu6TA4A
2011. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!