Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a két...

Mit gondoltok erről a két lóról? Csak hobbi lovaglásra, versenyzések nélkül.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Lovat szeretnénk venni, 14 éves vagyok, 5 éve lovagolok, nem vagyok kezdő. Kis termetű lóra gondoltunk, mivel én sem vagyok valami hű de nagy. Szóval...? Versenyzésre nem készülök!! Ellene vagyok, ill. külföldre sem készülök.


2011. dec. 24. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. ló: magas marú, a hátsó bal lábát hülyén tartja és a nyaka is vékonyka.

2. ló: nem arányos nagy nyak és feje van a teste meg kicsi, a háta is rövidnek tűnik..az első képen lóg a hasáról a szalma amit igen egy ápolással meg lehet oldani, de ha így rakják fel az internetre akkor el tudom képzelni hogy általában hogy néz ki a ló..

3. ló: az orrán az un:'cigány' zabla van ami általában azt jelenti hogy nehezen kezelhető..ezenkívűl csapott fara van és meredek a csüdje is.

4. ló nem látszik belőle semmi de nekem nem tetszik.


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
őket is néztem :) kivéve a srága "fülöpkét" :))) ő kicsi... vagyis méretemnek megfelelő, de nem érzem biztonságban magam kislovakon, fura szokás... ;))
2011. dec. 24. 18:41
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Én vagyok az, aki az előző oldalon linkelt neked először lovat, azt a fakó heréltet, akire azt mondtad, hogy már régóta fent van.


Nem feltétlenül azt jelenti, hogy szar ló, mert senkinek sem kell, lehet, hogy azt, hogy a gazda nem adja oda mindenféle p*csfejnek...

2011. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt persze nem rád értettem :) Hanem úgy általánosan. Meglehet a pozitív oldala is, hogy még mindig fent van. Ha tetszik, el kell menni, ki kell próbálni.
2011. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én az előzőhöz, szerintem még nem kelt el, én is kinéztem ezt a lovat és nem olyan régen még 400.000 -be került, ezért szerintem még lecsaphatsz rá. Nekem nagyon tetszik!! Én őt választanám, legalább is megnézném.
2011. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BallaFanni válasza:

Sajnos egyik képet sem tudtam megnézni, de ahogy láttam a kommentek azok alapján nem túl jónak tűnnek a lovak. Szerintem olyan 6-12 éves ló között válassz. Most néztem meg kettőt. Az egyik gidrán, nekem is ilyen lovam van és meg vagyok vele elégedve, szóval a ló: [link]

Ennek a lónak, ha jól láttam vannak papírjai és még az ára is megfelelő főleg úgy, h már nem tudsz venni egy szép, jó vérvonalú, megfelelő korú pacit.

A másik pedig 13 éves az is nagyon gyönyörű ló. Szép a külleme is, ajánlom neked és ennek is nagyon jó ára van és még a kora is jó, aprópó és a kép : [link]

Szerintem nézd meg őket, ha még nem vettettek lovat. :DDD

2012. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!