Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek?

Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zAX8jcv8NR0&feature=endscreen..


méirt jó ez ? értem h be kell törni őket de akkor se igy , akár sport akár nem ezt nem szabadna hagyni h verje a lovat ... ez nem sport ez kinzás


2011. dec. 26. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne nézz ilyeneket, és akkor nem fog felkavarni!

Amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak, vannak ilyen emberek, és lesznek is. Nem kellene így csinálni, van más megoldás is, de azzal, hogy itt hergeled vele magad és másokat, még nem csináltál semmit!

2011. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez nem betörés, hanem "férfipróba". A lovak betörése másképp megy.

Ez pont olyan f@szság mint a bikaviadal, de legalább kétesélyes. Ebbe is és abba is beledögölhet a nagyobb állat is ...

2011. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ez borzalmas, hogy ilyenek vannak :( ...remélem majd jól pofán rúgja őket a ló... . Kár, hogy ilyen emberek vannak, megérdemelnék, hogy ugyanezt tegyék velük is.
2011. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én is ugyanezt gondoltam mint amit az utolsó válaszolo irt , nem szép dolog ezt mondani de szentem megérdemelnék h kicsit kapjanak egyet a lovaktól :/
2011. dec. 26. 18:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne csak kicsit, lehetőleg jó nagyot. Borzalmas, hogy mik vannak. Ez egyáltalán nem normális. A lovak értelmes állatok, agressziómentesen is be lehet őket tanítani, nem kell mindjárt a betörés! >:(
2011. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Öröm nézni, hogy milyeneket esnek. Azért reméltem, hogy mikor beesett a szürke mögé, hogy hátha pofánrúgja, de sajnos nem.:S Egyébként tényleg gáz, hogy mik vannak, mi szerintem csak annyit tehetünk, hogy mi nem bántjuk a lovainkat, és ha valaki igen körülöttünk, akkor megpróbáljuk megakadályozni. Viszont ez gondolom ott egyfajta sportág, aminek nézettsége van, és amíg valaki igényt tart erre, addig sajnos sosem lesz vége..:S
2011. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én az ilyennek kezét törném, vagy nem tudom, ugyanezt tenném vele. AZ lenne a férfipróba, hogy ne zokogjon.... Istenem. Tegnap is "láttam", egy videót "cigány veri a lovát" címmel.... én ezeken folyton bőgök, lehet amúgy is hülye vagyok:(
2011. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A bikaviadal is ilyen, mégsem szüntetik be. De meg is tapos néhány embert, akik alaposan rá is szolgáltak. Szomorú, hogy vannak emberek, akik ebben lelik örömüket. Sajnos amíg ilyen emberek vannak, ezek a "sportok" virágozni fognak.
2011. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ezt a videót láttam legutoljára, mondjuk itt legalább jól arcon rúgta.

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=XLBhKIXf7L8..

2011. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne már hogy a "cigány a lovát basztatja" című videón nem röhögtetek!xdxd Apum meg én sírva röhögtünk hogy vállon rúgja a hiperpigmentált idiótát! Am meg nem tudom hogy ezen most mit vagytok oda nem is üti meg nagyon csak a hülye hátulról "paskolgatja" deh le is rúgja! xd Még a sapkáját is ott hagyja...:D (am nagy szerencséje van a C kategóriás állampolgárnak hogy nem rúgta fejbe.)
2011. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!