Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek?

Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zAX8jcv8NR0&feature=endscreen..


méirt jó ez ? értem h be kell törni őket de akkor se igy , akár sport akár nem ezt nem szabadna hagyni h verje a lovat ... ez nem sport ez kinzás


2011. dec. 26. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem ugyanazt a videót láttad. Azon a csávó, korbáccsal verte a lovat hátulról és nem, sajnos nem rúgta fel, hanem állt és tűrte, mert valószínű ez napi jelenet....
2011. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

OFF

Közvetlenül ez után a videó után találtam ezt. Még rosszabb és borzalmasabb, és mintha ugyan azok csinálnák, nem tudom. Ami a kérdésben van még elmenne (azért az is undorító), de ez borzalmas. Lovasok hogy tehetnek ilyet? Ezek már barbárok!

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=x36n4h..

2011. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Betörés mi? Hogy a nyakán csúszik. Nem, ezek nem lovasok, állatkínzók és remélem, hogy valaki a nyakukba állítja egyszer cserébe a kaszát.
2011. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
aki az utolsó vidit küldte hát ez szörnyű mintha azt pontoznák melyik ló esik nagyobat ... és ezt élvezik amugy igen azon a videon én is nagyon röhögtem mikor a ló megrugja azt a cigányt xd haláli de az utolsó az már sok -.- simán eltörik igy a lábuk h tehetnek ilyet , de egyszer majd fordul a kocka és meglepődnek majd ha a ló utánuk fut és valami olyat tesz amit ezek az emberek megérdemelnének . A lovat tisztelni kell mert sokkal erősebb nálunk és okosabb is . Nem hiába történek mostanában h mondják a hirekben : megölte egy ló ! hát az azért lehet , mert vagy bántoták és a ló soha nem felejt vagy pedig régebben történt vele valami megrázzo dolog a ló önmagában nem gyilkos ezr a biráknak is tudnia kéne . A lovardában olyan lovon lovagolok aki harap a boxában és fenyegetően nézz .De ez csak látszat igazából meg régi helyén vertéka boxban ha nerm csinált valamit jól és ezt nem felejtete el soha. Engem beenged de volt már alkalom h odakapot de én nem félek tőle szegény csak azt hiszi bántani akarom :( de nagyon szeretem
2011. dec. 27. 09:08
 15/17 anonim válasza:

Enélkül a kegyetlenség nélkül emberiség sem lenne. A bikaviadalt meg ne sorold ide te csöves mert az egy nemzeti szokás volt amit 10 v 20 ezer ember aláírt de több 100 ezer ember akarta volna nézni. amúgy meg ne beszélj a kegyetlenségről ha csak nem vagy vegetáriánus de még akkor se mert egy cuki kis saláta halt meg azért, hogy te vegetáriánus lehess é nem kéne megenni a kajám kajáját. a bikaviadalban megölnek pár bikát szórakozásból, na és?

naponta tudod mennyi szarvasmarhát,csirkét ölnek meg? gondolom nem...

2012. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kibeszél itt bikaviadalról -.- mert én nem és nem vagyok vegetáriánus!!! szal szentem ne tételez olyat amit nem is tudsz . Egy valaki irta h bikaviadal és te már azonal ugrasz mi van tán szereted ? O.O vagy mi a fene akk menj azt lökd magad egy bika elé .... itt most a LOVAKRÓL volt szó mivel itt lovakról szóló kérdéseket teszünk fel ... felfogtad :O ha igen akk köszi de nem kérünk többet belőled
2012. jan. 16. 16:51
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha már itt vagyunk, nemzeti szokás mi??-.- Kérdem én, milyen nemzeti szokás az, amelyiken az ujjongó tömeg előtt halálra kínoznak egy szerencsétlen, ártatlan állatot. Jó hogy beszüntették.


Ui.:Nem vagyok vegetáriánus, deh utálom ha egy állatot kínoznak, ha az a végzete hogy étel legyen belőle akkor a halála legyen gyors és fájdalom mentes. És előtte SE kínozzák.

2012. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!