Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Angol telivéren ültetek már...

Angol telivéren ültetek már szőrén? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Mint egy sima lovon!

Én inkább a 2m-es hidegvérűn való szőrén lovaglásra lennék kíváncsi. :)

2011. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A telivér jó volt, semmi különös, mén létére elég nyugis :)

Hidegvérűn is ültem már szőrén, na, azt ki kell próbálni!

2011. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hidegvérűsnek: sokkal kényelmesebb szőrén mint egy melegvérű ló :D
2011. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon jó volt angolon. Alapból könnyen lép, stb. Magas, csontos volt a marja, de a mozgása kényelmessé tette.
2011. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is mindössze a magas marral volt problémám.

DE! Minden nagyban függ a ló állapotától! Lehet, hogy a mozgása kényelmes, ha úgy tör a háta, hogy lassan sírsz. (velem megtörtént). Tehát ha a ló kövérebb, izmosabb, akkor nyilvánvalóan kényelmesebb. És a telivér fajta egyedei közt is vannak nagy különbségek! Lehet egy alacsonyabb, zömökebb kis telivér, lapos mozgással, de lehet magas, vékony, csontos, légies, magas mozgással. Tehát nagyon különböző, de mozgás szempontjából kellemes :)

2012. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
magyarul hülyeség,hogy nem lehet megülni szőrén,mert nekem valaki azt mondta,hogy angol telivért lehetetlen szőrén megülni
2012. jan. 2. 06:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy lehetetlen ;)

de függ attól, hogy milyen a ló!

2012. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan.hülyeség amit a barátod mondott ugyanis meglehet ülni szőrén az angol telivért.valószínű nem, értett a lovakhoz azért mondta, és télleg nagyon kellemes rajta ülni...számomra nagy élvezet:)
2012. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Az is csak egy normális ló, csak rendesen le kell mozgatni és akkor nyugodt lesz. Én rendszeresen szőrén ülöm meg az enyémet, pedig a versenypályáról jött. Nem nagy cucc.
2012. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez marhaság! Már hogyne lehetne megülni! Az angol telivérből csak a versenylovak a bolondok!!

Amúgy meg van köztük olyan is mint egy teveXD magyarul nem csinál semmit olyan bamba :D

Ez a két véglet minden lófajtánál megvan, létezik idegbeteg vadállat Hannoveri és nyugodt teve angol telivér is :D

2012. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!