Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ültetek már fríz lovon?...

Ültetek már fríz lovon? Milyenek? Egy jól belovagolt lovon eltud sétálgatni/ügetgetni egy kezdő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
ezekre a nagy mozgás a jellemzö, szoval ha korekt a jármodokban az ülése akkor igen.
2011. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt lovagolok. nagyon szeretem,és tisztelem ezt a fajtát. Igen nagy dinamikus mozgásuk van,hatalmas vágtával.jellemző rájuk az olykori makacsság.Van ami lusta,hajtós és van az igen menős.Ha beidegesednek,vagy épp nem azt akarják csinálni amit te akarsz könnyen roszszlehet abból,hisz hatalmas 'igáslovak' tudnak ezt azt a mozgásukkal !! :) Egy igen nyugodt,jól belovagolt frízen esetleg eltud ügetgetni,lépegetni egy kezdő.deh ahoz télleg nagyon kiszámítható fírzre kell ráültetni,mint ahogy mondtam tudnak ezt azt :) remélem tudtam segíteni.
2011. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Woody H. válasza:
A Frízek nagyon jó lovak kezdőknek és nem igaz az amit előző válaszoló az idegeskedéséről írt!
2012. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!