Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez mióta fríz? www.lovasok.hu/...

Ez mióta fríz? www.lovasok.hu/eladolovak/index. Php? Page=hirdreszletek&hid=99310

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ti mi a fenéről beszéltek?! Ott van világosan, hogy: tinker Jelleg (Nem tisztavérű)

Az, hogy anyja, apja fríz pedig nem azt jelenti, hogy tisztavérűek voltak, mint ahogy a származási lap sem jelenti önmagában ezt!

2011. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ezt a lovat, 2 hete még tisztavérű frízként hirdette ez az ember. Ez egy foltos, hidegvérű, felénk van egy tinker, de ez azzal köszönő viszonyban sincs.

Egy ilyen lóért a büdös életben nem kap 2 milliót.

2011. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: biztos, hogy nem hirdethette tisztavérű frízként, ahhoz be kell írnia a papírján is szereplő adatokat. Ennek a lónak pedig egészen biztos, hogy nincs frízként papírja.
2011. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem teljesen így van ugyanis ha lovasok.hu-n beírod az apa, az anya és az anyai nagyapja nevét akkor tisztavérűként írja ki. Láttam már nem egy olyat hogy semmi sem stimmelt de mégis tisztavérű volt a ló a honlapon.
2011. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Még ma reggel is tisztavérű frízként volt fent, most írta át tinker jellegűre délelőtt..
2011. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

... most megint frízként hírdeti -.-

Szerintem ő maga sem tudja már...

2011. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

gondoltam megörökítem eme pillanatot:

[link]

2011. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Múltkor még tisztavérű volt!
2011. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szerintem még lesz az is belőle, csak órák kérdése :D
2011. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen ló. Ha komoly hirdetés lenne valós adatokkal, akkor még lehet akadna aki megveszi, de így... hülyeségekkel, meg egy irreális árral nem fog elmenni. Max 200 ezret tudna érte kérni, bár a román lovakkal fenntartásaim vannak. Megnéztem a többi képét is, nekem tetszenek az ilyen hidegebb lovak.

De ezt ennyi pénzért nem tudja eladni. Ha komoly érdeklődő lennék akkor is kérnék a tulajtól egy vérvizsgálatot, hogy igazolja, hogy nincs fertőző kevésvérűsége.

2011. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!